Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hibás a teszt? Valakinek...

Hibás a teszt? Valakinek ilyen volt már?

Figyelt kérdés
Mindenképp megismétlem,de kiváncsi vagyok,ti hogy értelmeznétek ezt,illetve teljesen negativ teszt esetében lehet e ilyen eredmény. [link]
2015. jún. 15. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen teszt? X-epil? Én úgy látom ez elázott.
2015. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen olyan mint az elázott teszt,de nem az :) az első pár percben olyan volt mint máskor,majd kb negyedora elteltével ilyen lett.
2015. jún. 15. 21:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy lehetek terhes mert azért látszik valami. De mindenképp megismételném egy Gabriel tesztel. Mióta késik? Első voltam
2015. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Vegyél digitálisat! 2000.-

Az nem hazudik.

2015. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2napja késik,persze ismételni fogok
2015. jún. 15. 21:36
 6/16 anonim ***** válasza:

15 perc után már nem releváns..


Amúgy milyen a Gabriel teszt?

2015. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen lett tegnap egy tesztem, nem x-epil.. hirtelen már úgy megörültem, mert nekem is késett 2-3 napja. Csináltam egy másikat, az negatív... Aztán mára megjött. Persze, attól még ez lehet pozi, x-epilt még nem láttam ilyet csinálni. Holnap ismételd meg :)
2015. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dobozos, vagy hogy kell mondani :D Tehát nem egy tesztcsik hanem van doboza :D Nekem mindig megmutatta a tutit, miközben az X-epil és társai még nem mutattak semmit.
2015. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az én tegnapi tesztem... és mára már menstrálok, szóval biztos nem vagyok terhes.

De szorítok, hogy a tied pozi legyen!

2015. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a gyors válaszokat :)félek ujabb tesztet csinálni,várok pár napot megjön-e,ha hétvégéig nem akkor ismétlek
2015. jún. 15. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!