Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Provera és esemény utáni...

Provera és esemény utáni tabletta, hogy szedjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapos ciklus probléma miatt,tavasszal hormonvizsgálaton alacsony progeszteron szintet állapítottak meg.

Egyebek(uh,rákszűrés) rendben van.


Provera nevű gyógyszert kaptam 3 hónapig kell szednem a ciklus közepétől 10 napon át.

2 cikluson túl vagyok,a Provera rendben meghozta a menstruációmat,nem volt problémám.

14 napja aktus közben elszakadt az óvszer(még időben észrevettük),másnap reggel a nőgyógyászaton Escapelle receptet kaptam(mivel időben észrevettük,illetve vérzés előtt voltam,azt mondták szinte 0 az esélye a terhességnek)de a biztonság kedvéért,ki is váltottam,beszedtem,ez a ciklusomnak a 31.napja volt...Az Escapelle után pár óra múlva meg is jött a vérzésem,mely szintén rendben lezajlott..


14 napja az Escapelle bevételének,2 nap múlva kellene kezdenem az újabb Provera adagom.Szedhetem tovább?

Erős vérzésem volt legutóbb,mai nap reggel 10-es érzékenységű teszttel teszteltem negatívat.


A nőgyógyászaton azt mondták,hogy a Provera progeszteronja max. 5-10 napon belül kiürül a szervezetből,nyugodtan szedhetem a Proverát nem lesz belőle gondom.


Azért kiváncsi lennék tapasztalatokra,véleményekre is


2015. jún. 15. 22:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!