Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak különféle teák, azok...

Vannak különféle teák, azok mire jók? Palástfű, barátcserje stb. tényleg használ? és ha kicsi a tüszőm, nehezen reped meg vagy nem alakul ki sárgatest akkor mit igyak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Peteérés elősegítésére: cickafark vagy málnalevél

Tüszőrepedés után(!!) palástfű vagy progeszteron krém.

Barátcserjét egész ciklus alatt lehet szedni, kb 3 hónap mire kifejti hatását.

2015. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Nekem már van egy 6 éves lánykám akinek szeretnénk kistesót.A lánykámmal 3 évig próbálkoztunk mikor már nem bírtam tovább és belekezdtem egy teakeverékbe amit magamnak állítottam össze.Ez állt kamilla(gyulladáscsökkentő hatása miatt,sosem lehet tudni nincs e valahol a szervezetben és esetleg e miatt nem jön a baba),cickafark,barátcserje és édesköményből.A ciklus első napjától a peteérésig fogyasztottam,fürödtem benne és hüvelyöblitést csináltam(ezt már csak a menstruáció után).Elsőre összejött a kicsi lányom.Most újból elkezdtem csak most cickafarkat,palástfüvet,málnalevelet és barátcsrjét iszok reggel és este,mert azt hiszem ezek erősebb kombók.Remélem most is segít a teherbeesés körül.Bízom benne,hogy tudok a leírtakkal segíteni.

2015. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!