Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobbodhatott a mellem a...

Nagyobbodhatott a mellem a baratcserje miatt?

Figyelt kérdés

Lehet hulye gondolatmenet, de babaprojekt miatt es rendszertelen mensi miattbaratcserjet szedek es lehet hogy rendbe tette a noi hormonokat es azert most nagyobb a mellem? Meg nem vagyok terhes es mensitol fuggetlenul nagyobb. A sulyom is ugyan az,sot egy par dekaval kevesebb is.


Alapbol eleg kicsi mellem volt, ugyhogy nagyon is latszik, hogy most nagyobb. A regi meltartom is lotyogott szinte es most meg kidagadok belole. Nem vagyok terhes mert meg nem probalkozunk elesben. Persze oda vagyok tole, hogy nagyobb, de kivancsi is hogy mitol lehet.


2015. máj. 15. 10:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!