Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mennyi ideig próbálkoztatok...

Ti mennyi ideig próbálkoztatok, mire összejött a baba? Előtte hogy védekeztetek? Mennyire volt nehéz a szülés? Inkább természetes úton vagy császározás?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapig próbálkoztunk

előtte Nuvaring hüvelygyűrűt használtam 3 évig, azelőtt 4 évig szedtem a Lindynette fogamzásgátló tablettát

Túlhordtam egy héttel, így beindították a szülést oxitocinnal, 5 órát vajúdtam, aztán a gyerek szívverése felére csökkent, így császármetszés lett a vége.

2015. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Elsővel 1 hónap, másodikkal 8. Előtte óvszerrel védekeztünk. A szülés kemény volt, császár lett a vége, indokolatlanul. Soha az életben többé nem akarok császárt.
2015. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
6 éve szedtem fogamzásgátlót, de csak 3 hónapig. Utána döntöttünk kell egy baba :) 4 évig vártunk a csodánkra, múlthónapban sikerült is, ráadásul ikrek. Bár sajnos rosszul végződött, de a lényeg, hogy 4 év... mi nem voltunk kivizsgáláson gondoltuk ráérünk. Idén terveztünk egy jó nyarat és gondoltuk utána jöhetnek vizsgálatok. Kicsit másképp alakul, most reméljük nem kell újabb 4 évet várnunk :)
2015. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Két gyermekem van, az első előtt 3 évig óvszer, majd 8 évig harmonetet szedtem, 1. hónapban összejött, 39, héten természetes úton szültem 19 óra vajúdással, kislány 3600 gr,57 cm, aztán másfél évig szedtem harmonetet megint, meg egy hétig mellette antibiotikumot, így lett a mi ketteskénk :D természetes úton 3 óra alatt, 4500 gr, 60 cm 41. hétre, kisfiú :D

Szerintem természetesen szülj, még úgy is ezt mondom, hogy az elsővel tényleg nagyon megkínlódtam.. nekem van pár császáros barátnőm(nem program, indokolt), hát ők csillagokat láttak még 3 héttel a szülés után is, én mindkettő után 2 órával már futkoztam, ücsörögtem(illetve a második után aznap feküdnöm kellett volna, a nagy vérveszteség miatt, de nekem kellett a gyerkőc magam mellé :D ). Hajrá!

2015. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsővel kb nyolc hónapig, de sajnos nem maradt meg. Előtte gumival meg ímmel-ámmal... Második terhesség, első fiam Ő azonnal jött 41. hétre 3900 gramm császárral, második baba azonnal jött 39. hétre program császárral farfekvés miatt. Harmadikat most várom, Ő is azonnal jött, mivel nem terveztük, Ő is program császáros lesz, az első kettő miatt. Első kettő 19 hónap a különbség, most várhatóan 22 hónap lesz a különbség.
2015. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Évekig fogamzásgátló tablettát szedtem, majd néhány évig jött az óvszeres védekezés, ezt követően pedig az első "éles" hónapban meg is fogant a baba. 40 hét + 2 naposan spontán beindult a szülés, ami kb. 10 óra vajúdás és 1 óra kitolási próbálkozás után császárral végződött. A vajúdás piszok szar volt, de a műtét utáni felépülés nagyon gyorsan ment.
2015. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Megszakìtàsos módszer mellett fogant.

Könnyű, spontàn, beavatkozàsoktól mentes szülés, 3 óra vajúdàs utàn kb. 5 perc kitolàs, gyors felépülés, Élmény volt. A csàszàrtól rettegek, soha nem műtöttek, az epidurtól is be vagyok tojva.


Most 2. próbàlkozós hónap.

2015. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18 hónapig próbálkoztunk,előtte óvszerrel védekeztünk.A szülés előtt 45 óráig voltak fájásaim hol 30 percenkét,hol 10-12 percenként.Aztán elfolyt a magzatvíz,akkor bő egy ujjnyira voltam nyitva,ez pontban éjfélkor volt,és azt mondták reggelig nem lesz baba.3 órával később felsírt a lányunk.
2015. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Megszakitásos módszerrel védekeztünk 4 évig, utána 1,5 - 2 hónap alatt összejött a baba. 38. hétbe voltam amikor egy délután 3 órakor kezdett folyni a magzatviz, nem voltak fájdalmaim, csak este kezdődtek. Derékfájásaim voltak, az orvosok csak várták hogy a hasnál jelentkezzenek a fájdalmak, végül perfúziót adtak és másnap este 9 órára szültem meg a kisfiamat 3050 grammal és 51 centivel :)
2015. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 alkalommal nem védekeztünk mióta 1éve házasok vagyunk. 1 hónapos terhes vagyok. 33 éves vagyok férjem 27
2017. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!