Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 2 csík vagy csak...

Szerintetek 2 csík vagy csak száradási?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hónapja próbálkozunk a párommal, hogy sikerüljön a baba. Tegnap volt halvány rózsaszínes folyásom ami elég szokatlan nekem mert még nem találkoztam ilyennel. Párom mondta lőjek el egy tesztet, el is ment tegnap vett mivel én dolgoztam. Ma reggel megcsináltam akkor nagyon erős negatív lett ami el is keserített engem, de délutánra ilyen lett. Párom szerint ez 2 csík de szerintem csak száradási. Szintetek?

[link]


2015. jún. 16. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kell leolvasni a teszteket 5-10 percen belül és nem fél nap után. Nem értékelhető a teszt ilyen sok idő elteltével. Minden bizonnyal ez a teszt így néz ki száradás után.
2015. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy száradási de ő richtig állítja, hogy nem
2015. jún. 16. 14:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha időn belül lett volna ilyen azt mondanám pozi. De idő után engem is sok teszt becsapott már, így negatív.
2015. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Néha már úgy érzem, hogy ő jobban rá van görcsölve a dologra mint én.
2015. jún. 16. 14:09
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez nega, mert szürke. Mikorra kell megjönnie? Én egyébként tesztelnék még;)
2015. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fel nap utan nem ertekelheto... amugy hiaba van ott valami. Sztem szaradasi csik. A rozsaszin folyas nagyon nem jo terhesseg alatt meg amugy sem... sajnalom.
2015. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkább csinálj egy másik fajta tesztet is, mert a leírásod alapján ez így nem egyértelmű.
2015. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tesztelj pár nap múlva. És olvasd le az eredményt, 5-10 percen belül. Így délután ez már nem értékelhető...
2015. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

18.án kell neki megjönnie.

Tisztában vagyok vele, hogy fél nap után már nem értékelhető. Nem értékeltem, csak a párom mikor vitte a ki a szemetet akkor látta meg, hogy ott egy "csík" és máris futott hozzám. És Én Mondtam neki ,hogy az száradási csík. Ezért is írtam ide, hogy ha már nekem nem akar hinni akkor a többségnek higgye el..

2015. jún. 16. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet pozitiv is...én is igy jártam mivel nem jött ki a 2. csík időn belül a kukába landolt. Egypár óra múlva kikukáztam és ilyen lett : [link]


Azt hittem száradási csík de mivel nem jött meg továbbra sem 2 nap múlva csináltam még egyet ami határozottan pozitiv lett.


Hajrá szurkolok :)!

2015. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!