Tevedhet a teszt?

Figyelt kérdés

Aprilis 17-²¹ig mensistem utoljara szexualis kapcsolatom 24edikeb volt, ra 3napra igaz gumival.

A majusi mensim kimaradt, majd hetfo reggel megjott. Hetfon atlagos verzesem volt , tegnap meg ma mulo felbe van..de meg folydogal. Teszteltem ma...kimutatta h nem vagyok terhes...igaz epp most teszteltem...jelenthez ez valamit? Lehet h nemjo a teszt?


2015. jún. 17. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha meg is jött, és a teszt is negatív, akkor 99%,hogy nem vagy terhes. Ha valamiért mégis kételkedsz, fordulj dokihoz. Miért gondolod, hogx teherbeestél gumi mellett? Kiszakadt?
2015. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom..h kivolt e..
2015. jún. 17. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel 54napja volt az aktus és véreztél is így a teszt biztos,hogy nem téved!

Ha bármilyen "tüneted" van akkor az lehet a hormonzavarodtól(májusban kimaradt a mensid).

2015. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak megilyedtem h azert nem lehet pontos meethogy nem reggeli vizeletbol csinaltam..megnyugodtam!:)
2015. jún. 17. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után ha este csinálnád is a tesztet,leugrana róla a második csík,nyugalom:)
2015. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!