Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pozitív teszt tévedhet...

A pozitív teszt tévedhet ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam 9.dpo-n.Délután csináltam egy 25-ös one step tesztet és nagyon haloványan(száradás után nem igen látszik)azonnal megjelent a 2.vonal.Ma reggeli első vizeletes teszt negatív ,1 óra múlva a második pedig azonnal pozitív.De a tesztet kivittem az udvarra mert bent még elég sötét volt ahhoz,hogy fürkésszem,kint pedig hideg.

Befolyásolja ez a teszt eredményét.?Mármint a hideg,hogy nem-e attól lett pozitív.

Nem kell forgatnom,kivehető rózsaszín vonal,bár a vonal egyik fele sötét piros a másik fele haloványabb.Nem tudom mennyire érthető.

Feltenni nem tudom,de kerestem ugyanolyat mint az enyém lett.

[link]


Már halálra izgulom magam emiatt,hogy első pisis negatív ,második pedig ilyen.Lehet a hideg miatt??


2015. febr. 13. 08:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Fényképezni azért nem tudok,mert telefonom nincs,mert tönkrement a párom meg elvitte az övét.
2015. febr. 13. 08:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mièrt lehetett a kora reggeli pisiből nega ha utána pozi..😯 Szerintem mèg nagyon korán teszteltél.

Viszont a hideg nem befolyásolja a csíkot, ez tuti!

2015. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És ez biztos,hogy akkor nem a hideg miatt lett pozitív?kint leültem kávézni,és szépen 1 perc alatt megjelent a vonal,és olyan lett mint a képen amit belinkeltem?

25-ös one step volt ez is.Még egy van itthon,de olyan ideges vagyok,hogy mindjárt megcsinálom azt is,mert már semmit nem értek.

2015. febr. 13. 08:37
 4/7 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén a dpo sem tuti.Ami biztos,hogy 1.-jén voltunk utoljára együtt.

5.-én,6.án,7.-én iszonyatos megjön érzésem volt.utána semmi,apróbb fájdalmak utána a napokban,de nem vészes.

Viszont tegnap előtej jött az egyik cicimből.hozzáteszem 3 hónapja hagyta abba a lányom a szoptatást,nem tudom hogy emiatt-e még.

Más tünetem nincs,.talán még hogy naponta nem 2*hanem 6szor pisilok.De semmi egyéb

2015. febr. 13. 08:41
 5/7 A kérdező kommentje:
És azért is vagyok ilyen tanácstalan mert a második babámat,már 9.dpo-n mutatta a teszt délután.erősebben mint a tegnapi.De mondjuk az medilab volt,az 20-as volt ez meg 25-ös onestep.na de akkor sem értem.
2015. febr. 13. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.. Max ha cisztáid vannak..


Ez pozi..

De veél egy 10es tesztet holnap utánra, akkor tuti lesz


Jobb lett volna kivárni a mensi varhatő idejét, akkor már tuti nem idegeskednel..

Nagyon ritka hogy 9-10 . Napon mutatja.. Valőszínű hogy hamarabb van peteerésed mint gondolod nem? Vagy mi alapjan tudod hogy 9.dpo?

2015. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3.-án éreztem a ovuval járó iszonyatos fájdalmakat.

Annyira görcsölök,meg puffadok aznap,hogy innen tudom.

2015. febr. 13. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!