Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pm alulműködés befolyásolhatja...

Brigoca83 kérdése:

Pm alulműködés befolyásolhatja a menstruációt? L-Thiroxon 50 szedek. Lehetek terhes? Menzim május 10-én volt utoljára.

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen befolyásolja! Sajna a magyar intervallum TSH < 4 mIU/l nem az igazi. Egy nőgyógyász azt mondta nekem ha egy nő teherbe szeretne esni az 1 körüli érték a jó de mindenképpen 2 alatt kell lenni. Persze semmi sem lehetetlen olvastam már olyat akinek azt mondták nem is kell védekezni aztán pajzsmirigy alulműködéssel meg PCOS-an teherbe esett. Bár nem tudom most te mit szeretnél. Az sem derül ki egyébként milyen hosszúak a ciklusaid?! Mindenesetre ha szerinted késik vegyél egy tesztet!
2015. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, veszek tesztet, aztán doki, bármi is lesz az eredmény.
2015. jún. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!