Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor elment a babám? És...

Most akkor elment a babám? És ha igen mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés

Kb. 5 és fél hetes terhes vagyok, de ma hajnalra megjött a vérzésem! Most mit csináljak? Elvileg szerdán mentem volna először dokihoz (SZTK-ba). Most menjek el ma, vagy a menzesz végén, vagy szerdán menzesz alatt?

Nem is tudom, h. időpont nélkül hogy fogadnak...

Azzal nyugtatom magam, hogy ha elment, biztos így kellett lennie...


2010. márc. 1. 05:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, hogy vagy? Sikerül feldolgozni?...
2010. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Megcsinálták a vérvételt?Mi lett az eredmény?Remélem nincs mégsem baj!!!

2010. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az érdeklődést!

Sajnos a baba elment! Három napig voltam kórházban, de a "szerencse" a dologban az volt, h. végül nem kellett műteni. Olyan fiatalon ment el, teljesen magától komplex vetélés zajlott le. Nem volt méhen kívüli, amivel először beijesztettek, hanem csak valószínűleg felszívódott és jött a menzesz... A véreredményeim is azt igazolták, h. fokozatosan csökken a HCG szintem.


...majd a következővel minden rendben lesz! Azért még midig megkönnyezem...


Köszi mindenkinek!

2010. márc. 7. 12:17
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom ami veled történt és ami a babával is!Sajnos tudom milyen elveszíteni egy babát én is átéltem!

teljesen természetes,hogy megkönnyezed!De úgy ahogy írtad legközelebb sikerül és nem lesz semmi baj!Tiszta szívől kívánom ezt!

2010. márc. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!