Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt után...

Halvány pozitív teszt után vérzés? Tutira elment a baba? Más is járt így és terhes maradt végül?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem egy halvány pozitívat majd délután megjött.Elég sok...Van rá esély hogy megmarad?Mármint hallottam már olyat hogy első hónapokban még vérzett és mégis terhes volt.
2011. aug. 15. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát,ha sok a vérzés, akkor nem sok esély van rá szerintem!:( Ha halvány pozi volt a teszt, akkor lehet,hogy biokémiai terhesség volt. De azért feltétlenül fordulj orvoshoz!
2011. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Esély van rá,de nagyon minimális:(

Én is így voltam 3x.Aztán kiderült,hogy a pajzsmirigyemmel van gáz...Levitték a TSH-m 1-re és terhes is maradtam!!!

2011. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mennyi volt a tsh-d?Nekem 3.7
2011. aug. 15. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok. Péntek este halvány pozitív teszt, szombat reggel rózsaszín folyás, tegnap - ma kis mennyiségű vérzés. A tezst még ma is pozitív, nem tudom mi lesz, szerintem kivárom a vérzés végét, ha még akkor is pozitív, akkor orvos.
2011. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14.36 vagyok 3 fölött volt a Tsh-m.
2011. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a babásodáshoz mindeképp 2 alattinak kell lennie a TSH - nak.
2011. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled?
2011. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm az érdeklődésedet,aranyos vagy:)Hát elég sok vér volt az első 3 napban,kicsit darabos is volt,tehát gondolom nem maradt meg :( ez volt a 3.próbálkozós hónap:(tesztet nem csináltam.29-én megyek el a nőgyógyászhoz és kivizsgáltatom magamat.Csak ezt a tsh-t nem értem ugyanis nem vizsgálnak ki mindenkit hogy 2 alatt legyen és mégis terhesek lesznek.Mikor nekem nézték pajzsmirigy gyanú miatt akkor azt mondták erre az értékre hogy jó(4.2 volt a felső határ)
2011. aug. 18. 07:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát most nem tudom visszakeresni Neked, mert nem emlékszem melyik kérdésnél mondta ezt Manka68 itt a GYK-n, de a lényeg az, hogy Ő már nagyon szakavatott a témában, és Ő tanácsolta, hogy a TSH - ra nagyon kell figyelni. a 4- es az egy referencia érték, mindenkire vonatkozóan(nő - férfi- minden korosztály), de a babásodáshoz 2 alatt kell lennie, vagy nehezen jön ossze, és nehezen marad meg. Ha mész kivizsgálásra ezt mindenképp nézesd meg!
2011. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Megtaláltam, olvasd át. Remélem tudtam Neked segíteni.

2011. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!