Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E hő 2-án volt az utolsó...

E hő 2-án volt az utolsó menstruációm első napja.7-én voltunk együtt. Ma van egy kis rózsaszínes folyásom, ez lehet beágyazódás miatti vérzés, amennyiben 7-én spontán peteérésem volt?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál, látott a jobb petefészekben uh-val egy 22-milis tüszőt, meg a nyálkahártya is jó vastag volt. Ha beágyazódás lenne, lehetne egy ekkora érett petesejtem egyáltalán? Volt rákszűrés is, inkább attól vérezhetek picit, ugye?

Az első gyerekem sem akkor fogant, mikor peteérés van a ciklusom közepén, hanem menstruáció előtt pár nappal spontán peteérésből.


2015. jún. 18. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha megtörtént volna a beágyazódás, nem lehetne mellette érett tüsző.
2015. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ovus vérzés.
2015. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, hogy abban a hónapban, amikor fogan a baba, még lehet-e peteérés, ha egyszerre indul a két folyamat. Köszi mindkettőtöknek.
2015. jún. 18. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor fogan a baba,akkor olyan hormonok termelődnek ami megakadályozza a következő pete érését.
2015. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!