Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez terhesség volna, vagy az volt?

Ez terhesség volna, vagy az volt?

Figyelt kérdés
5-6 napja késik a mensesem, eddig nem volt semmi problémám se hasfájás és semmi hasonló. Fehér folyásom az volt végig. Különösebb terhességre utaló jeleket nem tapasztaltam. Kivéve, a mell fájdalom. Ha kicsit hozzáérek akkor oldalt és alul fáj.És pisilési ingerem is van.(nem vagyok felfázva) Nőgyógyászhoz leghamarabb csak 3 hét múlva tudok menni! Ma dél környékén elkezdett görcsölni a hasam, mintha rögtön megjönne. Pisilési inger megmaradt, vér eddig nincs. Szerintetek van baba, vagy volt?

2015. jún. 18. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyon baba gyanús,ezek korai terhestünetek.Nyugottan tesztelj,szerintem pozi lesz.A megjönérzés teljesen normális.
2015. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tesztelj, majd az megmondja!
2015. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Rózsaszínes folyásom van, emg fog jönni szerintem!

Szerintetek lehet ettől függetlenül még baba? Azt nem írtam, de olykor van hányingerem, ami pár percig tart majd elmúlik. Egy rossz szagtól, akár parfümtől is.

2015. jún. 18. 16:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Teszt! :)
2015. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Attól még lehet,ha nem jön meg.Viszont akkor minél hamarabb tesztelj,mert ha baba,akkor azonnal orvoshoz kell menni.
2015. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor is van esély még a babára, ha esetleg most megjön. Olvastam, hogy 3 hónapig van rá eset,hogy emgvan egy terhes nőnél a menses.
2015. jún. 18. 16:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek vegyek terhességi tesztet? Mennyi esély van babócára?
2015. jún. 18. 17:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Basszus ne sajnálj már 800 forintot. Vegyél és ha pozi menj orvoshoz. Hogy bírtad ki eddig is hogy nem teszteltél? Én már vagy 5 tesztet előttem volna! :)
2015. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaj, ne kérdezősködj már annyit, az ég áldjon meg! Battyogj egy a ygógyszertárba, vegyél egy tesztet, és kiderül. Mi honnan tudjuk? Tünetek alapján lehet, de nekem is volt már ilyen, késett is, hánytam is, stb, de nem voltam terhes.
2015. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát igen:)

Vagy terhes vagy vagy hormonzavarod van(ezért is késik).

De akár a Tescoba is van 2db-os x-epil teszt 7-800ft körül.

Ha terhes vagy akkor az már most kimutatná.

2015. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!