Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha úgy feküdtem le a pasimmal,...

Ha úgy feküdtem le a pasimmal, hogy időben kivettük és utána bele is ültem a kádba fürdeni, mennyi a valószínűsége hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
SOS

2015. jún. 18. 23:18
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
5%
Ha nem spriccelt beléd akkor semmi..
2015. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Az utolso valasz hulyeseg volt. Elovaladektol siman lehetsz terhes. A gumi meg azert van hogy hasznaljak, es egyaltalan nem draga! A jobb fajtabol ( Durex) egy 12-es csomag kerul 2100ft-ba a harmas csomag meg kb 500ft. Ha esetleg az a kifogas a gumi hianyara hogy:

1) Nem volt betervezve a kufirc es nem volt a lakasodon.

2) O fomeltosaga nem szereti.

Roppant egyszeru a megoldas. Te szepen beveszel egy esemeny utanit, ha a problema forrasa 1 akkor tisztaznam hogy mindket fel erdeke a vedekezes( en csajkent siman megvettem a gumit), ha a 2 akkor szedj fogamzasgatlot vagy ne szexeljetek. Aki nem erett meg arra,hogy az esetleges gyereket felnevelje az vedekezzen felelosen!

Udv egy 18 eves lany

2015. jún. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Grat a babahoz!
2015. jún. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

lehet, hogy egyből teherbe esel, de az is lehet, hogy nem.

én 4 évig "védekeztem" megszakításos módszerrel, és soha nem lett belőle gondom. ha aggódós vagy, vegyél be eseményutánit, és védekezzetek rendesen.

2015. jún. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

De miért gondolod, hogy a kádba ülés segít? :D :D

Én csak ezt a részét nem értem...

Aki fürdik az nem eshet teherbe?

2015. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mi megszakítással vagyunk vagy 2 éve (nem lenne gáz ha jön a baba, bár még ráér, de párom a gumit nem szereti, én meg a tablettát, így mi így csináljuk). Eddig még semmi.

Most nem azért, de rendes módszerrel is hónapok/évek kellenek egyeseknek. Nem sok az esélye, hogy terhes lettél.


DE! Ha nálatok probléma lenne, ha jönne a baba, akkor NE, ismétlem NE így szexeljetek. Nálunk nem lenne probléma, így nem aggódunk, de láthatóan ti egy aktustól is befostatok, hogy mi lesz, szóval maradjatok a guminál kérlek.

2015. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Brigitta60 válasza:
Mi 3 és fél évig igy szeretkeztünk párommal! És nincs baba!
2015. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kádba ülés nem zárja ki hogy terhes lettél.

Igen lehetsz terhes, vegyél eseményutánit, a nőgyógyászhoz elméssz, az felírja.

Mi 4 évig csináltuk így, de csak azért mert nem gond a baba, most így vagyok terhes.De ha nem akarsz még gyereket akkor óvszer.

2015. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással csináljuk, de aki ennyire kétségbe van esve utána, inkább esemény utánit ajánlanék én is. Kedves utolsó! Ne haragudj, de megkérdezhetem, hogy ugyanúgy történt minden? Vagy esetleg változtattatok valamin, hogy terhes lettél? 4 évig működött, az azért sok idő. Nálunk 1,5 éve csak ez megy, ezért vagyok kíváncsi. Köszi.
2015. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
igen, itt sokaknak évekig nem jön így. az én ismeretségi körömben ketten is így lettek rögtön terhesek. Nem lehet előre tudni. nem mindegy a ciklusod melyik napján voltatok együtt például, orgazmusod volt-e a mi szintén kiválthat spontán peteérést.. sok mindentől függ.
2015. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!