Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeretkezés közben elélvezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretkezés közben elélveztem az óvszerbe, de utána még egy 30-45 másodpercig csináltuk, és a végén éreztem, hogy a sperma kezd folyni a péniszem töve felé, nagy az esélye a terhességnek, vagy azért annyira nem nagy a valószínűsége a "bajnak"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 00:25
1 2
 1/13 sasna ***** válasza:
van esélye.. szal.. :S
2010. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kifolyt volna és bekerült volna a hüvelybe, csak tudod gondoltam a biztonság kedvéért megkérdem itt... :)
2010. dec. 24. 00:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha megnézted,és a gumin kívül találtál ondót,akkor kapufa,és 72 órás ajánlatos.

HA pedig nem találtál akkor kevés az esély.


Nem tudom hány éves vagy,de én 18,a barátnőm 17,de mi gumival védekezünk,úgy,hogy kint megyek el..

Lehet nem ártana nálatok sem ezt alkalmazni,és nem lenne baj:)

2010. dec. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem találtam rajta külön, csak ugye hüvelyváladék volt rajta. Mást nem észleltem. Mindig nagyon szoktam figyelni, de ezentúl aztán még jobban fogok! Meghát ugye azért nem olyan egyszerű a spermának végigfolyni a péniszen, majd így kibújni az óvszer mögül, hisz még merev volt a péniszem mikor befejeztük, nem is volt könnyű lehúzni a gumit...
2010. dec. 24. 01:17
 5/13 sasna ***** válasza:
pharmatex + gumi, vagy amikor elmész, és még állsz, gyorsan cserélj gumit..
2010. dec. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a gumik spermaölővel vannak spékelve általában(spermicid)
2010. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 sasna ***** válasza:
nem mindegyik..
2010. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem így született a 3. lányom. Nem feltétlenül kell a spermának a hüvelybe jutnia, néha elég, ha a hüvelybemenetet összekened. A biztonság kedvéért érdemes esemény utánit bevenni. Mármint a lánynak:)
2010. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 sasna ***** válasza:
utolsó, tényleg? ennyitől?
2010. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Kedves sasna!

Bizony, ennyitől! Anno a gimiben a legjobb barátnőm járt így. Nem akarta még elveszíteni a szüzességét, így csak "játszottak". A srác kívülről összekente, Ő meg teherbe esett. Abortusz lett a vége.

2010. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!