Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek okozott a closti...

Akinek okozott a closti mellékhatást, milyet és mikor érezted először?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 08:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem most volt az első clostis hónapom. A 3. Naptól szedtem 5 napig kettessével, és az utolsó gyógyszeres napomon lett kettős látásom, vagy valami hasonló, de borzalmas volt. Minden össze-vissza cikázott és színes és fényes volt. Ez egy napig tartott kb. Épp nyaraltunk, doki sehol. Azóta nem jött elő. Hangulat ingadozásaim is voltak. A hasam is jobban fáj, mint szokott.
2015. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. En ma a ciklusom otodik napjatol szedem naponta kettot ot napig. Ma ugye kettot mar bevettem eddig tompa fejfajason kivul mas nincs de az se folyamatos. Kerlek ird meg h sikerult e baba. En is megirom majd :)
2015. jún. 19. 20:20
 3/11 anonim válasza:
Rendben, megírom én is. Kb. két hét múlva kiderül. Most vagyok a 15. ciklus napomon. Remélem, mindkettőnknek segít ez a cucc. :-)
2015. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Remelem! Figyu szerinted normàlis h ma kezdtem el szedni es most este màr szurkál a jobb petefészkem főleg ha hason fekszek???
2015. jún. 19. 22:34
 5/11 anonim válasza:
Nekem inkább kicsivel azután kezdett fájdogálni, miután elfogyott a gyógyszer. Persze azóta is szúrkál. Semmi sem olyan, mint máskor.
2015. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia. Nekem sajnos most sem sikerült. Nagyon össze-vissza volt most ez a hónap, gondolom a gyógyszer miatt. Az ovum sem úgy volt, mint ahogy szokott lenni és most is nehezen jött meg, pedig már két napja lent van a hőm is. Majd a következő hónapban hátha. Remélem neked sikerülni fog. :-) Neked volt valami változás ebben a hónapban az előzőkhöz képest?
2015. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi h írtál :) sajnálom h nem sikerült de fel a fejjel. Kepzeld en a 9.napomon aznap még kellett szednem a gyógyszert olyan szarul voltam tőle h kénytelen voltam elmenni nem a saját orvosomhoz h nezzen mar meg...szedultem remegtek a kezeim es olyan szinten fájtak a petefészkeim...a mellékhatásokat sajnos el kell viselni amugy a gyógyszer abbahagyása után pár nappal a mellékhatásol elmúltak. Ezen a 9.napi uh-on látott a doki egy 15 mm domináns tüszőt nem tudom megrepedt e....kba 17.napog szurkált hol a jobb hol a bal petefészkem. Kb két naponta voltunk együtt. A mellem ma elkezdett fàjni ez mensi előtt is szokott. Néha mindjárt megjön érzésem van. Én a hétvégre nem várom!
2015. júl. 6. 22:46
 8/11 anonim válasza:
Hát ez durva. Azért írd meg, hogy sikerült.
2015. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia kedves Kérdező? Neked sikerült a baba?
2015. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajmos nem...a kovetkezo honapban ujbol clostit fogok szedni.
2015. júl. 23. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!