Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van különbség a Closti hatásáb...

Van különbség a Closti hatásában attól függően, hogy a ciklus hányadik napján kell elkezdeni a szedését?

Figyelt kérdés
Nekem az ötödiken kell, de a környezetemben szinte mindenkinek a 3. napon kellett kezdenie.
2008. szept. 2. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is ottol kilencedik napig kellett. szerintem attól fugg, hogy van e peteérés, kell e "extra".

De csak tippelek :D

2008. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi különbség nincs,nekem már mindkét verzió volt.
2008. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a dokim, hogy ha minden oké, akkor 3. napon, és akkor 28 napos ciklus lesz általában, ha meg az 5. napon, akkor 30 napos ciklus. És ez az aktuális hormonális állapottól függ. Van, aki jobban jár 30 napossal, több idő van az érésre...
2008. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!