Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a ciklus.hu-n hogy...

Mit jelent a ciklus.hu-n hogy a méhnyák állapota, vagyis nem értem mi a különbség a tojásfehérje és a ragadós között?

Figyelt kérdés

Azt hogy száraz és hogy krémes azt értem! de mi az hogy ragadós? az nem a tojásfehérje ami ragadós?

Kár hogy nincs olyan opció hogy vizes, mert szerintem rajtam kívül másnak is van vizes folyása! De a ragadós és a tojcsis között nem értem mi a különbség! Szerintetek? Akkor most hogy is van ez?


2009. márc. 26. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Itt vannak képek is.

2009. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi! ismerem az oldalt!

lehet hogy én vak vagyok, de nincs sehol olyan hogy RAGADÓS!

2009. márc. 26. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem most pont ragadós, mensi előtt pár nappal vagyok.Nem sok, de szó szerint ragad és picit össze is áll. Nem tudok megfelelő hasonlatot rá sajnos!

A tojásfehérjésre inkább a nyúlás jellemző.

Remélem azért valami segítettem...

2009. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!