Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Általában 15 és 20. között szokott neki megjönni (20.-a legkésőbbi szokott lenni), de ma van 20-a és nem jött meg neki. Múltkor szex közben kiszakadt a gumi (14-én), de akkor még nagyon az elején tartottunk, egyből kivettem, nem élveztem be. De attól még félek, lehetséges, hogy terhes?
2015. jún. 20. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Kicsi az esélye.
2015. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye,de akkor is van,hiszen az előváladék is tartalmaz spermiumot.Simán megjöhet neki akár 22-én is,egy hét késés után azért csináljon egy tesztet
2015. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, hogy az utóbbi időben elkezdett egyre többet edzeni, otthon tornázni. Meg alapból nem szokott sokat enni. Ez közrejátszhat?

15 éves a barátnőm, volt, hogy 12-én jött meg neki, de elmondása szerint volt már, hogy 20-án. Sőt, azt is mondta, hogy kimaradt már egy hónap régebben. Azt mondta, talán még nem állt be rendszerre teljesen neki. Ez lehetséges?

2015. jún. 20. 12:20
 4/18 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy nem állt még be neki, de ez soha a büdös életben nem derül ki addig, amíg meg nem tanulja rendesen feljegyezni és vezetni a ciklusát (a ciklus hosszát kell számon tartani!)!


Egy ciklus akkor áll be, ha minden hónapban körülbelül azonos napra jön meg (21 és 36 nap között), NEM pedig azonos naptári napon!


Hogy értsd is:

"volt, hogy 12-én jött meg neki, de elmondása szerint volt már, hogy 20-án"

-> akinek teljesen szabályosan a tankönyv szerint 28 naponta menstruál annak is egyik hónapban 6-án, másik hónapban 4-én, következőben 1-én jön meg....

2015. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :) Ő természetesen számon tartja és tisztában van ezekkel, én nem tudtam. :) Nem akarok róla erről beszélni vele, nem szeretném, hogy elkezdjen stresszelni a témán, mert az se jó. Ezért kérdeztem itt.
2015. jún. 20. 12:42
 6/18 A kérdező kommentje:
Melyek azok az időszakok, amikor a legnagyobb esélye a teherbe esésnek, és melyek azok, amikor a legkevesebb?
2015. jún. 20. 13:05
 7/18 A kérdező kommentje:
Május 12-én kezdődött neki a legutóbbi menstruáció, mi június 14-én voltunk együtt, amikor kiszakadt a gumi.
2015. jún. 20. 13:40
 8/18 anonim ***** válasza:

Keves az info

Ciklushossz ismerete nélkül semmit se mond.

2015. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Május 12 előtt április 18-án volt meg neki.
2015. jún. 20. 15:25
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
A ciklus hossztól függ az ovuláció (tüszőérés), jó esetben pont a ciklus közepén. A tankönyvi példa szerint a 28 napos ciklusnak 14. napon kell lennie vagy a körül (+-3 nap). De ha május 12-én volt az utolsó menstruációja az már jó régen volt! 39 napja! Nagyon rég! Kérdés mikor lett először "nagylány". De lehet kivizsgáltatnám magam a helyében!
2015. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!