Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha mindkét...

Terhes lehetek, ha mindkét hónapban megvolt elsőben pecsételő, másodikban inkább barnázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne hogy Lindynette 20 tablettát szedek 4éve, Május 12.-én a mensim 15.-éig tartott olyan volt h egy napra elég lett volna akár 1tampon ha higéniai okokból nem cseréltem volna ki eléggé halvány volt a mensi! Most júniusban 10.én jött meg az elején gyenge volt, 2.nap véreztem és utána 2napig csak barnázás! Semmi tünetem nem volt a két mensi között, most viszont 3napja esténként hányingerem van,és 37,1-37,3 az esti hőmérsékletem! Vettem tesztet Medi LAB nevezetűt reggel meg is csinálom! viszont szeretnélek titeket is megkérdezni terhes lehetek? vagy más gond lehet?

2015. jún. 19. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
hm ezt csak a reggeli teszt után tudod meg.
2015. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ;-). Mit mutatott a teszt?
2015. jún. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tabletta is okozhat ilyen csökkent mennyiségű vérzést, mivel ez nem igazi menstruáció, csak megvonásos vérzés. Mi lett az eredmény?
2015. jún. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök feleeleges este hőt mérni.Nem hiszem,hogy terhes vagy.A két nap mensi két nap barna nem számít kevésnek.
2015. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak az ébredési hő számít.

Mit mutat a ma reggeli teszted?

2015. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Negativ lett a tesztem! Sokan a mensi zavarra cisztát mondanak hogy az lehet :( kedden tudok elmenni legkozelebb nogyogyaszhoz!
2015. jún. 20. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!