Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj ha egy vagy két nappal...

Baj ha egy vagy két nappal hamarabb vettem be az elsö szem utrogestant mi t ahogy ovuláció lenne?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudom mikor van ovu és sz lh teszt folyamatosan negativ de szerdán 14 mm tüszö volt ma bevettem este nem akartam hogy nehogy ne jöjjön össze a fogantatás mert nincs elég progreszteron. Az orvod péntekre mondta hogy vegyem be de akkor csak 18 mm körül volt a tüszö az korai igy vártam vele. Alhasam petefészkem tegnap nagyon szúrt ma már csak kicsit de fáj.
2015. jún. 21. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elobb kezded el a progit szedni, mint az ovu, akkor elmarad az ovu. A progeszterontermelodes a tuszorepedes utan indul meg.
2015. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Ha előbb szeded be nem lesz ovu.
2015. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel az 1 szemmel is bajt csináltam? Szédülés mennyire normális 1 szemtöl bevétel után fél orára?
2015. jún. 21. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat, most csak azt tudom javasolni, hogy többet ne vegyel be, es folytasd az ovutesztelest. Nekem szedülest nem okozott sosem, nem tudom, hogy az mitöl lehet. A tüszö olyan 25 mm körül reped meg, ha jol emlekszem, igy szerintem varj meg azzal az Utrogestannal. Bar ha ereztel ovuszerü tüneteket, es ugy gondolod, hogy az az ovu lehetett, akkor talan mar megvolt az ovud, de azert tesztelj meg, mert lehet, hogy megsem volt meg ovu.


Sajat peldamat tudom irni, ebben a honapban a 14. napon ereztem ovuszerü tüneteket, ha nem csinalok lh tesztet, es nem merem a hömet, siman azt gondolom, hogy ovum volt, de mivel az lh full negativ volt, igy tudtam, hogy nem ovu. Ra egy hetre lett pozi az ovutesztem, es a höm masnap le is ment, azota pedig szepen megy felfele, tehat most a szokasos 14. napi ovum elcsuszott a 21. napra. Pedig meg voltam gyözödve, hogy az lh teszt becsap, mert tuti ovum volt a szuras meg fajdalom alapjan, de nem. Remelem tudtam segiteni :) Drukkolok, hogy ne legyen gond!!!

2015. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugy kellett volna szedned, ahogy a doki eloirta. Tisztaban volt o is vele, hogy csak 14 mm a tuszo, megis azt mondta, hogy penteken kezd el szedni. Bizonyara jo oka volt ra.


Valoszinuleg ebben a honapban nem lett volna ovud, viszont pentektol beallt volna a ciklusod rendszeresre, es a kovetkezo honaptol, mar idoben lett volna ovud.


De most jol bekavartal, lehet, hogy nem is lesz ovud emiatt, de igy elszurtad a kovetkezo a ciklusodat is. Gondolom a doki meg fog dicserni.

2015. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!