Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok házi terhességi tesztet?

Tudtok házi terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Olvastam a cukrosat, pitypangosat (lehet röhögni) :)


Az a baj, hogy ahol lakom, nincs gyógyszertár :( Legközelebb szerdán jutok teszthez, de addig megőrülök!

:)

2 éve várjuk a babát és TUDOM, hogy ehhez képest 2 nap semmi és ha bent lakik akkor a 9 hónap is nagyon hosszú lesz, de na...

:)


2015. jún. 22. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:

béka-teszt:


A terhes nő vizeletét a béka bőre alá fecskendezték. A terhességet igazolta, ha a vizeletében található hormontól a békánál ovuláció következett be.


[link]

2015. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok sajnos,de mérd meg a reggeli hődet lázmérővel mielőtt felkelnèl.(tudom folyamatosan kéne mérni egy hónapban..) Ha magas 37 körüli jó eséllyel babát vársz.Nekem legalábbis 36.9 volt mikor terhes lettem,és mértem.
2015. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

www.fastest.hu


1 nap alatt házhoz jön :)

2015. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első: ez komolyan gondoltad? :)

nem fogok szurkálni békát :)


3. köszönöm! szétnézek!

2015. jún. 22. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

A 3-as válaszoló által ajánlott oldalt én is ajánlom! nagyon gyorsak, és korrektek!

sok sikert hozzá! (és a babához is) ;)

2015. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy vigyen neked egy tesztet.
2015. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ilyen teszt.
2015. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ajanlom, hogy kiprobald, de youtubeon lehet talalni hazi terhessegi tesztes videokat, hipot öntenek a vizeletbe, es ha felpezseg, es nagy habja lesz, akkor babas vagy. De elvegeztek 7 eves kisfiu vizeletevel is, neki is felpezsgett habosra, es hat azert na... a 7 eves kisfiu mar csaknem terhes?! :) Csak erdekessegnek irtam le, szerintem hülyeseg :)
2015. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy ne lenne házi teszt? :D Ha elkezd nőni a hasad, terhes vagy :D Na jó, bocsi, ez volt az első, ami beugrott :)


Elhiszem, hogy nem bírod szerdáig, én se nagyon bírnám :) Nincs valaki aki tudna vinni neked? Vagy akkor tényleg rendelj. Vagy pedig háziorvos.. :)

2015. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!