Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Házi terhességi teszt. Kipróbá...

Házi terhességi teszt. Kipróbálnátok, hogy működik-e?

Figyelt kérdés

Egy külföldi oldalon olvastam, hogyha fehérítőt teszünk vizeletbe, és az habzani, pezsegni kezd, akkor az terhesség jele lehet.

Kipróbálnátok, hogy tényleg működik-e?

Légyszi írjátok meg az eredményt, és hogy tuti terhesek vagytok-e vagy sem.


2011. ápr. 17. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
érdekes. én tuti kipróbálom, ha a ciklus végéhez érek :) milyen fehérítővel?
2011. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz. Gondolj bele, mikor a wc-t fertötlenited clorox-szal,ott is van azërt vizelet és habzik,pedig nálunk pl senki nem terhes.
2011. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Összehasonlítás végett, kipróbálnád most is?Mert ha most is habzik, akkor tuti nem jó módszer. Amúgy sima fehérítő, Clorox, Domestos is jó.

2011. ápr. 17. 19:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, jobban utánanéztem még ennek a dolognak, és nem tűnk jü módszernek. Sőt azt írják, hogy veszélyes is, mert a vizelet ammóniája a fehérítő kloridjával mérgező gázt képez. Szóval inkább hagyni kell a francba az egészet.
2011. ápr. 17. 19:40
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!hát én már csak a kiváncsiság miatt is megcsináltam,nagyon pezsgett,szinte kimászott a pohárból annyira:)

viszont nem tudom ,hogy terhes vagyok-e,majd hétvégén ellövök egy tesztet:)

én domestost tettem bele(sárgát)

először nagyon kavargott az alján,utána megkevertem de csak épp hogy hozzáértem akkor kezdett pezsegni,meg habozni.de nagyon :)

jah és semmilyen gázt nem éreztem mert kinyitottam az ablakot a biztonság kedvéért.

te kipróbáltad?

2011. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én kb.fél éve kipróbáltam,nem habzott,és múlt hónapban,akkor habzott,de nem voltam terhes,ez tök hülyeség,semmi alapja!
2013. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nem tudom,hogy terhes vagyok e,de habzott a domestos. Kipróbálta még valaki?
2017. jan. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4 hetes terhes vagyok, kíváncsiságból megcsináltam fehérítővel és szódabikarbónával. A szódabikarbóna olyan volt mint a sör, a fehérítő ahhoz hasonló csak az úgy pezsgett mint az atya úr isten. Szóval nem tudom egy nődoki a biztos.
2018. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!