Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utan menyi ido kell kb....

Tudakozo + kérdése:

Aktus utan menyi ido kell kb. h erezhesem vay tuneteim legyenek terhesegre?

Figyelt kérdés
6 nap telt el azota mijota egyutt voltunk. s vanak tuneteim:almossag,sok alvas,faradekonysag,gyakori wczes,fejfajas,has alatti fajas,valtozo hangulat,s sokat eszek pedig en edig alig etem. Lehetek terhes?

#terhesegi eselyek
2015. jún. 24. 09:03
 1/6 anonim válasza:
igen, csináltass egy tesztet!
2015. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem védeleztetek akkor lehetsz.

Viszont legkorabbam kb két hét mulva lehetnek tüneteid.ha mar beágyazódott.

Menstruacio esedékes napjan csinalj tesztez.akkor mar kimutatja.

2015. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ajánlom a Pepino tesztet DM-ben kaphato kb 400ft és 2 nap után jelzi, ha van valami :)

a legtöbb tesztnek kell 2hét

2015. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Csinaltam man tesztett de azt adta ki h probaljam majd ujra. Csak man idegesit h meg kell varjak 1 hetet. Nem tudom h deritsem ki hamarab.
2015. jún. 24. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
miért kéne még egy hetet várnod?
2015. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert csinaltam tesztett s azt adta ki h probaljam ujra a tesztett. Aze me v rosz volt a teszt ujra kell vagy pedig meg korai volt. S meg kell egy hetett varni. Man nem is tudodm h mi lesz az rredmeny. KivNcsi leszek ra
2015. jún. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!