Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy is lehetséges a progi...

Úgy is lehetséges a progi hiány ha sosem barnázok mensi előtt hanem rögtön csak megjön?

Figyelt kérdés
Vagy milyen tünetei vannak még,amik tutira arra utalnak?

2015. jún. 25. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, igen. Nekem talán életemben kétszer volt menzesz előtt barnás folyásom, többször nem, mégis több, mint egy évig nem estem teherbe, és amikor elmentem vérvételre, kiderült, hogy nincs peteérésem, ez okozza a progeszteronhiányt, és ezért nem sikerül a baba. Amúgy meg tök pontos, átlagos hosszúságú (29 napos) ciklusaim voltak.
2015. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És ha nekem van peteérésem? (gorbet vezetek és azon mindig szépen látszik)
2015. jún. 27. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azt sajnos nem tudom... Mi alapján gondolod, hogy progi hiányod van? Van valami erre utaló jel?
2015. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nincs Hál'Istennek! Csak ez a kérdés foglalkoztatott egy ideje,mert sok helyen olvastam, h mi történik progi hiánykor,és mindenhol ez a barnázás volt az első,ezért voltam rá kíváncsi. :)
2015. jún. 27. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
En is csak a neten olvasottak alapjan tudok valaszolni. :) A barnazas is egy jele a progihianynak, valamint az, hogy lassan megy fel a hö, vagy alig megy feljebb a cover linehoz kepest, valamint 12 napnal kevesebb a lutealis fazis. Nekem van barnazas is, 12 napos a luteailis fazisom, de ugy 5-6 tizedet felmegy, es nem minden honapban megy fel lassan, valamikor azonnal felugrik. Hetfön derül ki a vervetelböl, hogy van-e progihianyom..
2015. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!