Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézitek? Megkaptam a...

Megnézitek? Megkaptam a hormon eredményeimet (ciklus első fele).

Figyelt kérdés

Kérlek, ha valaki már értékeltette a dokijával az eredményt, az segítsen nekem, mert még egy hónap múlva megyek a dokimhoz, és addig érdekelne, hogy mi van, persze csak nagy vonalakban.

Az eredményeim:

Thyreoideaperoxidáz elleni antitest: <10

TSH: 1.81, T4 szabad frakció: 17.17, T3: 5.12

Luteinizáló hormon 4.52

Follikus stimuláló hormon: 4.99

Prolaktin: 361.40

Progeszteron: 2.71

Ösztradiol: 131

Totál tesztoszteron: 2.69

17-OH progeszteron: 0.5

Kortizol: 291


Előre is köszönöm!


2010. márc. 2. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvielg az eredmény után ott kell lennie a normál tartománynak.Ha nincs mellette csillag,akkor jó.
2010. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a prolaktint és a tesztoszteront egy kicsit magasnak találom, de tényleg a mértékegységtől függ...
2010. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem is magas a prolaktin szinted, a többihez sajna nem értek. :( De a leleten is megtudod nézni, hogy melyik eredmény nem fér bele a ref. tartományba, ha van egy csillag mellette zárójelben, akkor az az eredményed nem jó...
2010. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már megnéztem minden kifejezést a neten. És miután megtaláltam, hogy a "folliculáris" azt jelenti, hogy a ciklus első felében=peteérés előtti, így átsilabizáltam, és minden eredményem nagyjából középérték, kivéve a tesztoszteront, de az is jóval a határértéken belül van. Így egy kicsit nyugodtabb vagyok, gondolom, majd most jön a peteérés figyelés UH-on... Még egyszer köszi!
2010. márc. 2. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
a prolaktin 511-ig jó
2010. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!