Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 13-án voltam együtt a...

Június 13-án voltam együtt a párommal. Babát szeretnénk és pont pete éresem volt. Vam esély rá, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Szerintetek sikerülhet? Július 3-ára várom a mensest addig nem tesztelek. Viszont pár napja a mellem és alul szúr a hasam folyamatosan azt érzem hogy meg jött a legjobban a mai nap és testápoló jellegű folyás társul hozzá. Kinek mi a tapasztalata?! Drukkoljatok!

2015. jún. 25. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem bántani akarlak, de most komolyan, ez milyen kérdés?

Szexeltetek? Igen

Védekeztetek? Nem

Akkor van esély? Van

Vagy megjön, vagy nem.

Azért drukkolok...

2015. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előtte nem volt soha ilyen folyásod?

Amennyiben nem,akkor nagy eséllyel lesz pozi a teszted :)

2015. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést kedves első válaszoló, mert kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Nyilván tisztában vagyok vele hogy sexeltem, óvszer nélkül és van rá esély csupán arra vagyok kíváncsi hogy másnak mik voltak a jelek :) Kedves második válaszoló még soha nem volt ilyen folyásom csak most! :)
2015. jún. 25. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Sikerülhet.

Ezt a testápolós folyást én nem értem,sokszor olvasom itt.

Nekem sosem volt ilyen.

Megy a drukk!

2015. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nina04 válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok és én július 2. ára várom, vagyis nem várom a mensest. :D Nekem is duzzadt és fáj a mellem, a hasam is fájdogál meg szurkál. Folyásom viszont nincs vagyis annyira minimális , hogy említésre sem méltó. Még egy hét van tesztelésig ! :) Nagyon szorítok neked!:) Meg remélem nekünk is összejön végre.
2015. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha 3-ra nem várod, akkor nem 19 környékén volt pé-d? Csak azért kérdem, mert a luteális fázis az mindig állandó 14 nap hosszúságú. Ha 13-án volt ovud, akkor holnap kellene nem megjönnie :-) Drukkolok neked! De a kérdésedre válaszolva, nekem is dettó ugyanezek voltak a tünetek. Üdv, 25 hetes kismama
2015. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egészséges pàroknàl 20℅ esély van babàra egy ciklusban, ha jókor is vannak együtt. Az Inofolic tàjékoztatója szerint legalàbbis.


Én is mostanàban nem vàrom, mellfeszülés van, meg hasi görcs. Szerintem meg fog jönni.

2015. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Neszivass válasza:
Na mi lett? Ovis már a gyerek?
2019. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!