Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erdemes tovabb kuzdeni?

Erdemes tovabb kuzdeni?

Figyelt kérdés
most jottem a z orvostol es eleg rossz hireket kaptam.az eggyek petevezetekem el van zarodva,ehez hozza jarul meg hogy 3 evel ezelott volt egy mioma eltavolito mutetem,sajnos ebbol kifojolag kisse eldeformalodott a mehem.igy nehezebb a megtapadas es nagyobb a spontan veteles kockazata.ehez hozza jarul meg hogy ferjem sperma kepe sem tokeletes sajnos lassuak a spermai.az orvosom egybol lombikra akart javoslni de mivel hogy nekem mar van ket gyermekem ezert az allam nem alja a koltsegeket.most azon vagyunk hogyha jobb lessz a ferjem sperma kepe megbrobaljuk az inszeminaciot.azt mondta az orvos hogy ne nagyon eljem bele magam hogy sikerul ,jobb lenne ha elgondolkoznek hogy igazabol akarom e mert mar 38 eves vagyok .igazabol a spontan veteles kockazata is aggaszt.szerintetek erdemes tovabb kuzdeni?
2010. márc. 2. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondom semmi sem lehetetlen. ha nagyon akarod...

spermaszám növelésre van sok minden: aloe stb. olvass utána. a te problémádra lehet, hogy alternatív gyógymódot kellene megpróbálni.

2010. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress fel egy jó reiki gyógyítót, szerintem lehet segíteni ilyen esetben is! Ha hiszel ilyesmiben én is tudok neked megbízható reiki kezelőt ajánlani.
2010. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Igazából csak ti tudjátok megítélni, hogy ennyi idősen, két gyerek után, ilyen problémákkal megéri-e nektek küzdeni egy harmadik, genetikailag saját gyerekért (és esetleg ezzel sok időt és energiát elvenni a meglévő kettőtől).


Én azt hiszem, a helyetekben a harmadik gyereket örökbe fogadnám, és persze tovább próbálkoznék a férjemmel természetes úton, hátha sikerül.

2010. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a ket gyerek csak az enyem az elozo paromtol,sajnos kozos gyerek nics.koszonom a valaszokat
2010. márc. 2. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!hát igen elgondolkodtató a helyzeted..!Szerintem próbálkozzatok!Próbáljatok ki minden lehetséges gyógymódot (elektro- akupunktúra) illetve teát (Gyuri bácsi)!Mindent bele!!!
2010. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen igen, ha akarod akkor igen. **, reiki, svt

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána a lombiknak. Nekem van ismerősöm, aki a 2.férjétől is szeretett volna babát és elment lombikra semmi plusszköltsége nem volt azért, mert neki volt már gyereke!
2010. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!