Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy nézett ki az...

Kinek hogy nézett ki az ikerbabás pozi tesztje?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szívesen látnék pozi teszteket amiknél több pocaklakó is volt :) Ki mikor tesztelt?


[link]


[link]

Az egyik teszten a teszt csík sokkal erősebb mint a controll :)


A mi két kis Angyalkánk első jelei 6nap késésnél :)

Sajnos már nincsenek velünk :(


Várom képeiteket :)



2015. jún. 26. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fényképeztem le, így nem tudom megmutatni, de elmondom az én esetem. Nemvárt előtt 4 nappal idő után alig észrevehető második csík. Nem várt napján jól látható, de halvány második csík. A lombik miatt ekkor mentünk vérvételre, ahol már vérből megállapították, hogy nagy valószínűséggel hármasikrek. Az első ultrahangon (6. hét)kettős ikreket láttak, majd a 8. heti ultrahangon kiederült, hogy hármas ikrek, csak az "egyik" egypetéjű. Sajnos nem maradtak velünk. :(
2015. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek szerint hamar erősödött a teszt :)


Sajnálom, hogy már nincsenek veletek. Minden jót és gyors új pocakosodást kívánok!

2015. jún. 26. 12:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! En gyogyszer mellett lettem terhes, ugyh a 11. heten teszteltem eloszor. Az elso teszten normalis volt a csik; se nem eros, se nem halvany, viszont azonnal kirajzolodott, nem kellett varni. a masodik teszten halvanyabb volt. Most 10 honaposak :)
2015. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolos voltam, ne haragudj, ne molvastam el a lenti szoveget vegig, csak a kerdest. Nagyon sajnalom!!! Drukkolok, h osszejojjon a baba Nektek!!
2015. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picikhez :) Semmi gond előfordul :) És köszönöm!
2015. jún. 26. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Fotóm nincs, de az ikres teszt ugyanúgy nézett ki, mint amikor egy babát vártam.


Az ikreknél negatív lett a teszt a nem várt napján, csak két nappal később lett pozitív, pedig középidő előtt két nappal fogantak (ez biztos).

Az egyke babámnál már a nem várt napján pozitív lett.

2015. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felső 1, alsó 3 napos késésnél, egyenlőre úgy néz ki, hogy 2 baba van a pocakban, 10. héten vagyunk.

Mindkettő x-epil teszt.


[link]

2015. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nálam is ikrek lesznek?:-D

Nekem nem várt előtt 2-3 nappal ilyen lett a teszt:

[link] (Predictor early)


Nem várt napján pedig egyforma csíkos volt a one step, xepil.

2015. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy délután 5-kor készült a teszt.
2015. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ki tudja :) Gratula, aztán majd írd meg ikrek vagy sem :)
2015. szept. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!