Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok volt már úgy valaki,...

Zoé08 kérdése:

Lányok volt már úgy valaki, hogy idon túl lett nagyon halvány pozitív a tesztje és tényleg baba volt a dologban? Még 4-5 napom van a nemvártig

Figyelt kérdés

#halvány #Tesyt
2015. máj. 18. 12:49
1 2
 1/12 Adrienn0122 ***** válasza:
Igen, én sem bírtam magammal és idő előtt teszteltem, alig volt látható a 10-es erősségű teszten a második csík. Aztán délután vettem Benu gyógyszertárban Benu 10-es sajátmárkás tesztet, azon már egyértelmű volt a csík este. De azért azt szem előtt kell tartani, hogy ilyen korán "veszélyes" a tesztelés.
2015. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

4 nappal a nemvárt előtt halvány pozitív lett a teszt, most pedig már 10 hónapos. :)

Azonban a korai teszteléssel valóban vigyázni kell, lehet akár csak biokémiai terhesség.

2015. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezer hála lányok a válaszokért,de sajna alig van színe lehet hogy csak száradási csík.4 nap mulva lesz meg a menzeszem,lehet még baba?
2015. máj. 18. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Bizonyára könnyebb mondani, mint betartani, de légy türelmes!

Én csak azért csináltam korábban tesztet, mert volt egy - addig nem tapasztalt - tünetem és egy fura megérzésem. Persze annyira izgatott lettem, hogy utána napokban még ellőttem 3-4 db-ot a nemvártig (fokozatosan erősödött).

2015. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na, mi lett azóta?
2015. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tegnap teszteltém még egy halvány pozit.holnap van a nemvárt napja,remélem nem is fog megjonni!
2015. máj. 21. 11:29
 7/12 anonim ***** válasza:

2-es/4-es vagyok

Ez azért elég biztató. :) Azon pedig ne csodálkozz, hogy egyelőre halvány. Reggeli vizeletből csináltad?

2015. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Halk gratula! :)


Azért még ismételd meg a tesztet pár nap múlva, aztán irány a doki! :)

2015. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Reggelibol csináltam,de remélem pár nap múlva már jobban látható lesz a 2 csík.nemtudom mikor mennyek utána dokihoz.január 20án volt egy missed abom,ures petezsák miatt.ezért szeretnék minél hamarabb menni,csak sajna nem tudom mikor érdemes.mikor fog látmi mar valamit?
2015. máj. 21. 18:59
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem jövőhéten mehetsz, legalább megnézi jó helyen van-e :) nagyon drukkolok! Aztán 1-2 héttel később pedig már szívhang is lesz.
2015. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!