Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció helyett barnázás,...

Menstruáció helyett barnázás, enyhe görcsökkel lehet baba?

Figyelt kérdés
Hétfőre nem vártam, barnáztam 4 napot, minimális élénk vér jött,aztán elmúlt. Előtte nem volt ilyen soha életemben, ki sem maradt sosem a menstruációm...Hormonvizsgálaton túl vagyok, mindent rendben találtak, a férjem alacsony spermiumszáma a probléma...Más tünetem nincs, kicsit fáradtabb vagyok, de az sem vészes. Van értelme tesztet vennem? Valaki volt már ilyen szituációban?
2015. jún. 26. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Persze hogy van értelme.Akár du.is csinálhatod.

Nekem pl.minden terhességemnél volt barnázás,az elsőnél még vérzés is abban az időben mikor meg kellett volna jönnie.

Én a helyedben tesztelnék.

Írd meg mi lett.

2015. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Holnap veszek egy tesztet, és megcsinálom, lesz, ami lesz.

Semmilyen más tüneted sem volt? Émelygés, mellfeszülés, bármi?

2015. jún. 26. 23:31
 3/12 anonim ***** válasza:
a tesztnek mindig van értelme. Nekem is volt barnázás kiderült az volt a beágyazodas jele
2015. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem akarok pocsékolni(illetve csalódni inkább századszorra)Nekem ez a ciklusom 28. napján volt,menstruációm helyett, meg annál erősebb és tovább is tartott, biztosan nem lehetett beágyazódás.
2015. jún. 26. 23:38
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem kicsi az esély a terhességre, de van minimális. mindenképpen vegyél tesztet, mert ha pozitív, a barna miatt irány a doki, aki ad rá valami prog. tartalmú gyógyszert :)

sok sikert!

2015. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok,nem volt más tünetem,csak a barnázás-vérzés.

Ha véletlen nega lesz a teszt,menj dokihoz mindenképp mert lehet valamilyen hormonzavar van és nehogy emiatt ne sikerüljön.

2015. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pont hétfőre van időpontunk egy meddőségi klinikára, akkor rákérdezek. Köszönöm szépen a segítséget!
2015. jún. 27. 11:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Szívesen!De azért úgy menj dokihoz hogy előtte csináltál tesztet.
2015. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ìgy volt első terhességnél. Tesztelj :)
2015. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne nevessetek ki, de nem mertem megcsinálni még...Megvettem a tesztet, holnap reggel nekiesek. Vagy nem muszáj addig várnom?
2015. jún. 27. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!