Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vart elott 3 nappal enyhe...

Nem vart elott 3 nappal enyhe barnazas es enyhe gorcsok?

Figyelt kérdés
Nem feszul a cicim, nincs semmi tunetem. Viszont 1 hete tobbszor ereztem ilyen csikis, kellemes erzest a hasamban. Van esely a babara szerintetek? A nem vartig nem szeretnek tesztelni...
2014. ápr. 27. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
a csikis kellemes érzést scak bebeszéled, semmi ilyen jele nincs a korai terhességnek. A korai terhességi tünetek megegyeznek a pre mens tünetekkel, scak azztán nem jön meg, de valakinek még ez sincs.
2014. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom gyermekemmel semmi tünetem nem volt,csak az erős mindjárt megjon erzes!

Semmi mellfeszules,emelyges stb Ezek mind az 5-6.het korul jottek.

Talan az egyetlen megfigyelésem a bő vizes folyas volt,nem várt elott 1-2nappal aztan az egész kora terhesség alatt.

2014. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az elso probalkozos honapunk, es sajnos en is rafeszultem tulsagosan a temara...Hulyeseg tudom. Csak szeretnek mar anya lenni. Probalom hagyni nem eluralkodni rajtam ezt az erzest, epp ezert nem csinalom meg szerdaig a tesztet (akkorra nem varom), de az elobb elkezdtem gorcsolgetni es annyira elkeseredtem :( Nincs kivel megbeszelnem, a baratnoim meg nem tartanak itt, es messze is vannak, a ferjem szerint meg "mit stresszelek majd kiderul"...
2014. ápr. 27. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is a görcs volt az egyetlen korai tünet, de mivel nekem sosem volt ilyen mensi előtt, 3 nappal előbb tesztelem és nagyon halványan de pozi lett! :) pedig biztos, hogy félidős fogantatás volt
2014. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak a gorcs maradt, es minimalis folyas. Szerda/csutortok tajan szoktam menstrualni. Ez a varakozas a legrosszabb, meg tobb tisztelettel tekintek innentol a regota probalkozokra :)
2014. ápr. 29. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!