Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünet a...

Lehet terhességi tünet a feszültség, idegeskedés? Ki járt így?

Figyelt kérdés

10ik dpo-n vagyok. A napokban nagyon feszült, ideges vagyok pedig konkrétan nincs is rá okom. Anyum és párom is már rám szólt h mi van velem :D

De sajnos nem tudom megindokolni :S

Nem figyelem a tüneteket, de jelen pillanatban nem tudok másra gondolni h miért lehet ez :S.. Köszönöm aki tud válaszolni :)



2015. jún. 27. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen olyan érzésem volt a pozi teszt előtt mintha meg akarna jönni, már több napja éreztem és mensi előtt lévő idegbaj is volt. Szóval akár lehet
2015. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én mensi előtt nem szoktam idegbeteg lenni, de mooost :D fhu.. Nem akarom be beszélni h ez "tuti" terhesség.. De egy kis esélyt látok rá hogy hátha
2015. jún. 27. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont az volt a furcsa, hogy kimaradt a PMS idegbajom. A sértődés, sírás, hisztiroham nem jelentkezett abban a hónapban. Sokan írják azonban, hogy feszültek voltak és idegesek akár a korai szakaszban is (holott elméletileg a 10. dpo-n mg nem érezhet semmit az ember). Nekem agresszív viselkedésem volt, de csak a 11. hét után. A 13. hét körül, meg jött az érzelmesség, bár még mindig ugrok a legkisebb "sértésre" is. :) Ha nem jön meg 4 nap múlva tesztelnék, addigra már mutatnia kell valamit egy nem túl érzékeny tesztnek is. :)
2015. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát hamarosan kiderül.

Köszönöm h írtál :)

2015. jún. 28. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!