Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy annyira...

Lehetséges, hogy annyira tartok a terhességtől, hogy beképzelem a tüneteket és az idegeskedés miatt késik a mensim is?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat. De megnyugvásképp csinálhatsz egy tesztet ha késik a menzesz.
2015. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen
2015. márc. 29. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen.van állterhesség is.

holnap csinálj tesztet.

am amikor vizsgaidőszakom volt annyira paráztam ugye a vizsgáktól hogy egy hétig is késett

2015. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én meg ahogy eldöntöttük a babát terhes tüneteket produkáltam, pé előtt :D én nem féltem tőle, ellenkezőleg, de mindegy. Terhes tünetek nem csak terhesség miatt vannak.

A stressztől pedig persze hogy késhet.

2015. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. kicsit megnyugtattatok:)
2015. márc. 30. 06:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már jártam így, amikor még nem terveztük a babát. Produkáltam is a tüneteket rendesen, 9 nap késés után már jött a hányinger is, annyira nem akartam még akkor, meg annnyira féltem, hogy még tesztelni sem mertem, aztán 11 nap késés után a párom unszolására vettem tesztet, ami negatív lett és még aznap este meg is jött. Furcsa az emberi szervezet
2015. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ti is jártatok már így.. Kösziba választ kezdek megnyugodni :)
2015. márc. 30. 11:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megnyugtattatok, ma reggelre meg is jött :)
2015. márc. 31. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Na látod :))
2015. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!