Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány hónap próbálkozás...

Kinek hány hónap próbálkozás után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Szedtetek barmi vitamint? Kezdek kicsit csalódott lenni :(
2015. jún. 27. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Első baba elsőre sikerült. Akkor egészséges életmód (odafigyelt, napi 5x táplálkozás, heti 4-5 alkalommal sport, elég alvás, stresszmentesség, stb. volt).


A második babára 8 hónapot vártunk. Nem sikerült megvalósítani, amit elsőre, sok volt a feszültség bennem, az életmódom sem volt elég jó, bár sport volt most is, de csak heti 1-2x, étkezés is ki-kicsapongó volt.

2015. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3évet vártunk rá. Semmit nem szedtem előtte.
2015. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15 hónap, gyógyszerrel sikerült.
2015. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első óvszer nélküli alkalommal rögtön sikerült( 0 hónap ) és nem

szedtem semmi vitamint, 27 éves voltam ,16 éves már a fiam.

2015. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6 honap telt el a fogamzasgatlo abbahagyasa utan, naptarmodszerrel probalkoztunk es figyeltem a nyakom, igy 6 honap elteltevel nekem ugy tunt ossze-vissza van peteeresem. Szoval jovo honaptol valtani akartunk errol a modszerrol, emelett eletem egyik legstresszesebb honapja volt es ugy fogyokuraztam h szinte nem is ettem napi fel egy liter energiaitalt ittam heti haromszor, 5 hetes terhes vagyok..:)
2015. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3 honapig spontan egyutt letekkel majd elkezdtuk homerovel figyelni az ovut es ugy ket honap alatt sikerult
2015. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elso baba 4 honap,

masodik 2 honap,

harmadik elso honapban sikerult.


Miota probalkoztok, hogy igy el vagy kampicsorodva?

2015. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát nekünk még nem jött össze, bár "csak" január óta próbálkozunk. Én szedek folsavat és magnéziumot, hátha... :) Kitartást mindenkinek, na meg jó babázást is, akinek sikerült :)
2015. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4. próbálkozásra sikerült. Az első kettőben próbáltam a ciklusomat kiismerni (mikor van az ovum? - érdekes a ciklus elején volt nem a közepén és sosem ugyanazon a napon, mert össze-vissza volt a ciklusom) plusz mértem a hőmet. Közben figyelembe vettem a Jónás naptárat is (bár ennek a jósolt időpontja csak egyszer esett nem pont a menstruációm időpontjára - pont abban a hónapban, mikor megfogant a babóca).

14+2 hkm

2015. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, vitamint nem szedtem, csak a pozit teszt után!
2015. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!