Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Akarunk babát ezért kérdezem.16-tól minden nap csináltuk egészen tegnapig. De ma reggel megjött, még nem csináltam tesztet kíváncsi vagyok hogy attól lehetek még terhes ha most megjött?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megjött, miből gondolod, hogy terhes vagy? Nem csak egy kis barna folt, hanem rendesen vérzel, nem vagy terhes.
2015. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha megjött, nagyon kevés az esélye a terhességnek. Sajnos nem megy az a babaprojekt olyan könnyen! Ha az ember tényleg gyereket akar, akkor jön rá nagyon ritkán jön össze az első hónapban. A lényeg ne stresszelj rá, mert akkor csak nehezebb lesz! 3-6 hónapot adj magatoknak addigra a többségnek összejön, de van akinek 1-2 évet is várnia kell. A helyedben nézném lh teszttel az ovulációm és nem naponta, hanem kétnaponta lennék együtt a párommal a termékeny időszakokban.
2015. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha minden nap csinaljatok, akkor azzal csak rontotok az eselyeiteken, mivel kevesebb sperma tud termelodni.

A spermak min. 2-3 napig eletkepesek, igy eleg 2-3 naponta egyutt lenni.

2015. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!