Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzeszem késett - a harmadi...

A menzeszem késett - a harmadik nap reggel halvány pozítiv teszt -, a negyedik nap reggel vérzés. Lehetek terhes, vagy elment a baba. Csináljal új tesztet? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 07:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kémiai terhesség volt.Én is jártam így 2x.Tesztelj egyet biztonság képpen,ha aerősödött,akkor mindenképp orvos,mert akkor van baba.
2015. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A vérzés ideje alatt lehet tesztelni (úgy értem valós eredményt ad), vagy várjam meg, amíg elmúlik?
2015. jún. 14. 08:00
 3/18 anonim ***** válasza:
Én teszteltem anno.Valós eredményt adott.
2015. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne várd meg míg elmúlik.
2015. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha nem olyan erős a vérzésed, akkor nem biztos, hogy elment a baba. Új tesztet majd akkor csinálj ha elmúlt, de ahhoz, hogy a hcg kiürüljön teljesen a szervezetedből, kell kb. két hét. Ugyanolyan a mensid mint máskor? vagy gyengébb?
2015. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Alig két órája jött meg - így még nem tudom biztosra mondani, hogy más-e mint szokott. Igaz, hogy máskor (azaz eddig mindi9 úgy kezdőtött mint a "niagara" - most viszont még kevés.
2015. jún. 14. 08:12
 7/18 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért nem mész kórházba???

Volt pozitív teszted és vérzel. Inkább mondják azt, hogy feleslegesen mentél be, minthogy otthon ülj és ne tegyél semmit, közben meg lehet, hogy az orvosok tudnának valamit tenni.

Ne gondolkozz, ne tesztelgess, hanem menj be a kórházba!

2015. jún. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Bemehetsz ugyeletre megneznek uh n. De semmit nem latnak ilyenkor meg. Nekem.volt most pont ugyanez. A doki megnrzett uh n majd verzes kozben megegyszer es utanna is. Maradt nalam.vaskos nykh. Ra egy hetre ismet uh de meg nem latott semmit .demondja biztos megjon mert olyan vastag a nykh. Mondtam nem.johet meg még mert nincs ket hete h elmult. Es mar az esti tesztjeim is pozik. Ha maradt a baba legalabb 4 het mire petezsakot latnak es utanna hetek mire szivhangot. Itt ez turelemjatek. Annyit tehetsz bemesz . Majd ha elmult ra 4 napra kezd el a tesztelest. Ha van vonal es erosodik akkor minden rendben es vissza a dokihoz
2015. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rohannék én a dokihoz, de jelenleg külföldön vagyunk..:( Szerdán indulunk haza. Így marad az aggódás. De reggel csinálok még egy tesztet... hátha.
2015. jún. 14. 08:59
 10/18 A kérdező kommentje:
Talán az jó jel, hogy a pár napja kezdődött émelygés-szédelgés nem múlt el?
2015. jún. 14. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!