Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért képzel be magának egy...

Miért képzel be magának egy csomó nő terhességi tüneteket, már a kimaradt menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
Komolyan egyre több az ilyen kérdés. A terhességi tüneteket a hcg hormon megnövekedett jelenléte okozza. Ehhez képest megcsinálja a tesztet, negatív, de ő akkor is kívánós, fáradt, rosszul van, fáj a melle, nőtt a melle, tuti terhes. A kedvencem, mikor azt írják, a hasuk is nőtt vagy a formája változott. Miért gondolja bárki is, hogy aktus után x nappal ekkora mennyiségű hcg van a szervezetében, csak a teszt nem mutatja ki?
2015. jún. 29. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nagyon szeretne gyereket.
2015. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nagyon szeretne gyereket,és más nem is foglalkoztatja.Minden apró változást tízszer olyan élesen figyel,holott lehet korábban is voltak eltérő dilgok.Pl.a nyúlós nyák,hüvelyváladék állaga.Pedig az nemcsak terhesség alatt változik.És általában az ilyen nők esnek a legnehezebben teherbe,mert nagyon rágörcsölnek.A többi hülyeséget nem említem,pedig van szép számmal,és vitát sem akarok...
2015. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemrégiben én is jártam úgy, hogy mindent beképzeltem, bár mi egyelőre "nem tervezünk". A következő hónapokban pedig rájöttem, hogy azokat a tüneteket máskor is produkálom, csak nem figyelek oda rá. Onnantól viszont reálisan látom a dolgokat, már nem képzelek be semmit. Majd ha netán nem jön meg, akkor ráérek agyalni. És azóta már azt is tudom, ha negatív a tesztem, az előző napi hányingerem biztos teljesen más okozta. Ezek után a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel, kinek mi a véleménye.
2015. jún. 29. 10:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkoztam epp tegnap mert en is egy halom ilyen kerdest olvastam..a kedvencem aktus utan 10 nappal mar tesztel..konyorgom minek???nem er ra akkor amikor kimarad a menstruacio?mi eleg sokat vartunk a babara es vartam a nagy pillanatot minden percben de azert annyira nem h aktus utan rogton teszteljek..
2015. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak nem írok ki kérdéseket, hanem a netet bújom.


Miért? Most napi 24 órában ez foglalkoztat. Előtte volt mindig valami más, amire koncentráltam, akkor az kötötte le a figyelmemet. Már engem is "idegesít" a dolog, ezért szervezek különböző elfoglaltságokat, hogy ne ezen pörögjek minden nap.


Ok? Az ember azt hiszi, hogy a gyerek varázsütésre fogan meg. Ha egy pár elhatározza, hogy gyereket vállal, akkor tuti össze is jön. Aztán jönnek a csalódások. Pedig másnak elsőre összejött, neki miért nem? Tuti valami baj van. De nem, nem. Most tuti terhes vagyok. Stb.


Miért van ennyi kérdés? Most mentek/mennek le az esküvők és mindenki gyereket próbál összekupakolni :)

2015. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ó, igen. :) Néha én is észreveszem magamon, hogy hülye vagyok, pl. azon kaptam magam, hogy simogatom a hasam, pedig még (tudtommal) terhes se vagyok. Kiröhögtem magam és kész.

Viszont mióta eldöntöttük, hogy babát tervezünk, az idióta cicás meg kisállatos youtube-videók, amiktől régen méla undorral fordultam el, most fejhangú nyüszítést váltanak ki belőlem. Borzasztó és szánalmas. :)

2015. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pl a 7 hónapos fiam mellett biztos voltam benne, hogy megint terhes vagyok, tünetek alapján. Rettegtem tőle, nem akartam még egy babát. Aztán a negatív teszt megnyugtatott.

Szóval néha lehet, azért képzeli be az ember, mert annyira nem akarja...

2015. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már nagyon szeretnék babát, de egyenlőre semmi sem adott ehhez, fogamzásgátlót szedek 5éve. Ennek ellenére minden vérzés előtt biztos vagyok benne hogy terhes vagyok, azért puffadok :D pedig nem, ezt tudom is. Egyszerűen csak jó elképzelni. Ettől függetlenül nem írok ki kérdést vagy valami, csak a magam butasága.
2015. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ és remélem senkit nem sértettem meg a kérdéssel. Utolsó! Ez aranyos. :) Mi megszakítással "védekezünk",így én is sokszor tüneteket vélek felfedezni magamon. Persze mindig megjön, úgyhogy az utóbbi időben már nem is foglalkozok velük.
2015. jún. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!