Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy mensi előtt volt...

Lehet, hogy mensi előtt volt még egy ovum?

Figyelt kérdés
A múltkori ciklusban nem volt ovulációm. Ebben a ciklusban volt a 16. napon és ma kellett volna megjönnie, de nem jött. Helyette tojásfehérje nyák van, és szurkál is a petefészkem és magas a libidóm. Terhes biztos nem vagyok, akkor nem tudtunk együtt lenni.

2015. jún. 29. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de kíváncsi lennék a válaszra. Úgyhogy ha esetleg ovuteszteltél, megírnád mi lett az eredménye?
2015. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ovu tesztelni, csak a tünetekből tudom, hogy mikor van.
2015. jún. 29. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Azert a terhesseget ne zard ki, ha esetleg elötte par nappal, vagy utana 1-2 nappal együtt voltatok, meg siman lehet, hogy összejött. De lehet egy ujabb peteeres is. Terveztek babat? Mert akkor hajra! :) Hatha...
2015. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt egyáltalán védekezés nélkül, csak most szombaton, és ma vagy tegnap kellett volna megjönnie, de most sem jött még meg. Terveztük igen, csak még nem nagyon szabad próbálkozni azt mondta az orvos, mert IR-es vagyok, és míg nem rendeződik nem ajánlja.
2015. jún. 30. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!