Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ebben a hónapban valószínű...

Ha ebben a hónapban valószínű nem volt ovum, akkor késhet a mensi v. ilyenkor hogy viselkedik a test?

Figyelt kérdés
eddig mindig volt,éreztem,tapasztaltam,ebben a hónapban nem.Viszont a cicijeim már napok óta fájank,hol jobban hol kevésbé.
2014. jún. 14. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatatlanul. Ovu nélküli ciklus ugyanúgy lehet túl rövid, mint túl hosszú.
2014. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
úgy tudom a legtöbb nő, aki nem akar teherbe esni, ezért nem figyelgeti magát, így mint mi, nem is veszi az ilyet észre, mert a szervezet tudja, emlékszik rá, mikor kell megjönnie. és a vérzés megvan.általában ugyanakkor, 1-2 nap csúszás meg normálisnak tekinthető, nem szoktak vele foglalkozni, miért lehet. nem olyan ritka, hogy nincs ovu egy ciklusban, csak aki terhességet tervez, inkább az veszi ezt észre és kudarcnak éli meg...nyugi aztán lehet volt is...de ha nem akkor majd a köv ciklusban biztos lesz
2014. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!