Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljes hasplasztika után...

Teljes hasplasztika után vállalhatok gyereket? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Öt évvel ezelőtt, több sérv, szétcsúszott hosszú hasizmok, és kizáródás veszély miatt, teljes hasplasztikán estem át. Sérvek visszahelyezése, hosszú hasizmok összeillesztése, rögzítése. És a felesleges, megnyúlt bőr etávoltítása.

Ennek öt éve, van valakinek tapasztalata, ilyen előzményekkel ki tudok hordani egy babát?



2015. jún. 30. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a hasizmot hálóval zárták, akkor a has növekedése miatt a ferde hasizmok fognak túlnyúlni, esetleg megszakadni. Én hasonló okból halasztottam el a hálós megoldást, néhány öltéssel húzták össze a hasizmot.

De fel kellene keresned a műtétet végző sebészt és őt megkérdezni, ő tudja a pontos anatómiai állapotodat.

2015. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nincs hálóm - úgy öltötték össze a hasizmokat. Beszéltem az orvossal szerinte nincs akadálya. Ellenben szeretnék tapasztalatokat hallani másoktól.
2015. jún. 30. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!