Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitének a jelekből rájönni,...

Segitének a jelekből rájönni, hogy volt e tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim. A ciklus 9. Napján volt egy domináns tüszőm a bal petefészkembe 15 mm. Már a hatodik naptól szurkáltak a petefészkeim. A ciklus 13.napján rózsaszínes folt volt a bugyimon azóta enyhe szurkálásokat érzek. Azt hittem a foltból, hogy megtörtént a tüszőrepedés de tegnap óta vizes folyásom van. Tegnap volt a 15.napom időnként érzek még szurkálást és reggel mindjárt megjön érzésem volt. Nem hőmérőzök még. Ez volt az első clostis hónapom az 5.naptól szedtem 2x1. Szemet. Ezért is vagyok bizonytalan. Együtt voltunk a 9,12,14.napon és holnap. Eselyes lesz igy h sikerul ennyi egyuttletbol?
2015. jún. 30. 15:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!