Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkaphatjuk még az ovut?...

Elkaphatjuk még az ovut? Többi lent.

Figyelt kérdés
28-àn késö éjjel voltunk utòljàra együtt,ma délutàn tojàsfehérje nyàkom volt és fâj a petefészkem körül is.Ha még reggel adnànk egy esélyt a babànak?Vagy màr késö?
2015. júl. 1. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Számít? Próbálkozni kell és kész. Ha rám hallgatsz (és az orvosomra) ovu környékén kétnaponta szex. Mi a 10. naptól voltunk így együtt a vélt ovu utáni egy hétig, utána már nem volt együttlét, a beágyazódásnak állítólag nem tesz jót. Ezzel a módszerrel BÁRMIKOR is reped a tüsző, mindig van életképes sperma készenlétben, így semmi jelentősége az ovuláció pontos időpontjának. Kétszer is terhes lettem így, pedig hidd el, nem vagyok egyszerű eset. (PCOS, Ir, pajzsmirigy alapproblémákkal) Mindkét terhesség rásegítéssel volt, az első szurikkal is, a második csak Closty. De erre a kétnaponkénti szexre én komolyan esküszöm!
2015. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen a fiam így fogant :) De most a 2 naponta nem megy.
2015. júl. 1. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!