Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki mindennap szeretkezik...

Aki mindennap szeretkezik vedekezes nelkul lehet terhes?

Figyelt kérdés
Azt halottam hogy aki teherbe akar esni az nem szeretkezhet mindennap.Mi a biztos teherbeesés?

2015. júl. 1. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos teherbeesés nincs. Peteéréskor van rá a legnagyobb esély.
2015. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez masszív butaság. Persze, hogy lehet, sőt...
2015. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne eshetne? Ez, amit hallottál arra vonatkozik, hogy ideális kétnaponta együtt lenni, mert akkor termelődik teljesen új "adag" spermium, de ez nem jelenti azt, hogy napi szex mellett kizárt. Egyetlen együttlét is elég lehet hozzá.
2015. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akar teherbe esni, az védekezzen.

Aki akar, annak a 2 naponta szex ajánlott, mert úgy van a LEGNAGYOBB ESÉLY. Nem csak úgy lehet teherbe esni!

Szóval aki minden nap szexel, az is teherbe eshet. Úgyhogy bármikor, bármennyiszer szexelhet, aki teherbe akar esni, csak az esélyét tudja növelni, ha 2 naponta szexel.

2015. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
első válaszolónak igaza, van! Én olvastam már olyan teherbeesésről, hogy egész hónapban 1 szer volt együtt a pár és terhes lett! pont ovukor, mázli!
2015. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nagyon szeretnék kisbabát.Tehát esėlyesebb ha két naponta szeretkezünk a párommal, mint hogy mindennap?
2015. júl. 1. 13:38
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Az az esélyesebb ha akkor szeretkeztek, amikor mindkettőtöknek jól esik.
2015. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs garancia, mi az első próbálkozós hónapban 2naponta voltunk együtt de nem estem teherbe, következő hónapban csak akkor voltunk együtt amikor akartuk teherbeestem. Következő babánál egy hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni s sikerült.
2015. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Aki életében egy napot szeretkezik védekezés nélkül az lehet terhes.
2015. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi peteeres környékén minden nap együtt voltunk és lám...16 hetes Kismama vagyok. Nem kell ahhoz kétnaponta.
2015. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!