Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pár az ovuláció után, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pár az ovuláció után, a nem termékeny napokon szeretkezik, de nem védekeznek (házaspár, pl. ) és az asszonynak megjön rendesen a menzisze, lehet még terhes?

Figyelt kérdés
Nem tapasztalat, csak kíváncsiság!

2012. ápr. 18. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet.. peteéréskor is csak 20 :%.....
2012. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

lehet, spontán ovuláció bármikor lehet, orgazmus is kiválthatja

rendes menstruáció szerű vérzés az már ritkább terhesség alatt, de az első 3 hónapban még viszonylag "gyakori", legalábbis nem nagyon ritka

2012. ápr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
erre 0,1 % az esély az anatómiakönyv szerint......................
2012. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Anatómiakönyv szerint...haha.

Ha életedben nem olvastál anat könyvet, minek írsz ilyet?:D

2012. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
orvos mondta, nem értem h miért kellene feltétlenül nekem olvasnom ilyesmit :D de ha nem hiszed el, akkor parázz csak nyugodtan :D
2012. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, orvos. Akkor biztosan régen volt neki anatómiája.

Ugyanis az anatómia a testrészek, szervek, anatómiai viszonyok LEÍRÁSÁVAL foglalkozik. Nem írogatnak semmilyen anatómia könyvben olyat, hogy mikor hány % esély van a terhességre, ugyanis ez nem az anatómia tárgykörébe tartozik.

2012. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
gondolom, nem vagy diplomás orvos. úgyh, bocsi, de neki hiszek :) ezen kár vitatkozni. biztos h érti a dolgát, nem véletlenül orvos. egyébként meg ha logikusan belegondolsz, a női szervezet se "dobálózik" éppen a petesejtekkel, mert akkor jóval idő előtt elfogynának, mert ugye ezeknek korlátozott a számuk, mig a férfiak akár életük végéig képesek gyereket csinálni. úgyh ha létezik is, nagyon ritka h vkinek többször legyen peteérése.
2012. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsó, szerintem olvasd el ezt a cikket mielőtt annyira biztos lennél abban, amit mondasz:

[link]

amúgy meg szerintem nem érted, hogy mit magyaráztak neked

csak annyit mondtak, hogy anatómiai könyvek nem tanúskodnak a nők termékenységéről, mert nem ezzel foglalkoznak, vannak más könyvek

gondolom nem az orvos volt olyan lökött, hogy anatómiai könyvet mondott (ha igen, gratuláció neki), hanem ezt már te költötted hozzá

amúgy meg ha ez valami mezei nőgyógyász, akkor nem sokat adnék a szavára

egyedül egy ezzel foglalkozó kutatóorvostól fogadnék el valósnak számadatokat, aki a számokat hiteles felmérések/kísérletek stb után becsülte meg, de azért hajrá, higgy amiben akarsz

2012. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nézd, nekem ő ezt mondta. teljesen mindegy, h milyen könyv, az egyetemen tanulta gondolom, és nem emlékezett rá h honnan is, mert nyilván azóta már millió dolgot elolvasott. a lényeg h ezt az adatot közölte velem, amikor arról faggattam, h mennyi esély van az ilyesmire.
2012. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

többet tanult mint bárki más itt az oldalon, ez teljesen biztos. és milyen jogon feltételezed mégis a nagybácsimról h mezei nőgyógyász? :D a netről meg aztán főleg nem lehet mindent elhinni, a múltkor azt írták, h a wc-ülőkére csöppent spermától is lehet terhes vki.. na bummm.. :D


egyébként meg ha nem peteéréskor szexeltek, és még meg is jött neki, akkor nagy valószínűséggel nem terhes. ugyanis az első jel a mensi kimaradása. előfordulhat vérzés a terhesség alatt, de azt minden normalis nő meg tudja állapitani h rendes mensi-e vagy sem. mert a minimalis vérezgetésmár utalhat terhességre, de ilyenkor rögtön orvoshoz kell menni, mert nem normalis dolog.

2012. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!