Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhnyak állapota kora terhessé...

Méhnyak állapota kora terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Persze fertőtlenített kézzel óvatosan akartam felnyúlni megnézni... a középső újjammal elértem kényelmesen a tapintása pedig olyan volt mint pl. ha egy szivacsba tennék üveggolyót és érezném hol ér össze a szivacs. 1 hete késik a havim akkor ez biztos terhesség? (orvos lesz majd)
2015. júl. 2. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, nők miért nyúlkálnak fel maguknak és görcsölnek rá ennyire a terhesség témára.

Inkább csinálj egy tesztet!

2015. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha egy hete késik az jó jel de egy teszttel többre mennél elsőnek.
2015. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nekem rossz jel! eszemben sincs gyereket vállalni! az a baj hogy a gumi kiszakadt :'( soha életemben nem akarok gyereket! Félek mégis lesz de akkor idegbajt kapok! Inkább kitalálom, hogy most még mit tehetek ellene. Azt olvastam a korai terhességeket nem nehéz megszakítani! Inkább belehalok, mint egy kölyök. Azért köszi
2015. júl. 2. 22:34
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
72 órás tablettáról nem hallottál? Ha tudtad, hogy kiszakadt a gumi, miért nem tettél valamit?
2015. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor is tesztelj, lehet csak a stressz miatt késik. Egyelőre nem tudhatod. Ahogy mi sem.
2015. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
:)
2015. júl. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Uristen kérdező.

Az állatnak van kölyke az embernek gyerekei vannak.

2015. júl. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nézetek kérdése... de ezek alapján? Mert olvasgattam neten... valahol azt mondják a fent-puha a babás valahol azt, hogy lent kemény... én régebben is néztem, most ugyan olyan a méhszájam mint bármikor máskor de pozitív a teszt :(
2015. júl. 3. 09:23
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt, akkor nem értem mi a kérdés. Akkor sajnos tuti terhes vagy. Amúgy a méhnyak témáról én azt olvastam, ha valaki terhes, a várható menstruáció körül fent van, kemény és zárt. De ez nem mindenkinél van így. Illetve Neked késik is. Csinálj másik tesztet is! Mikor voltatok együtt? Pont ovud lehetett?
2015. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a legutóbbi után 1-2 nappal. amúgy a tesztben nem bízom, volt már pozi tesztem mikor késett de mégsem voltam terhes mégcsak nem is vetéltem. Dokim vérvizsgálatra küldött és kiderült akkor, hogy alacsony a vasam. Azóta azt tudom, hogy alacsony a vasam magas a cukrom sűrű a vérem.
2015. júl. 4. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!