Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vot már úgy vaaki, hogy a 20....

Vot már úgy vaaki, hogy a 20. dpo-n negatív teszt, de mégis pocis volt?

Figyelt kérdés

Vasárnap kellett volna megjönnie, de semmi.

A teszt negatív - de a tünetek határozottan jelen vannak...



2015. júl. 3. 04:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát késői ovuból max. Egyébként,ha határozottak a tünetek, akkor a tesztnek is pozinak kellene lenni.
2015. júl. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem :) Késői ovum volt, csak a 22 dpo-n teszteltem pozit!

Drukkolok!

2015. júl. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A baj az, hogy tudom mikor volt ovum, és azt is, hogy csak azokban a napokban voltunk együtt.

Nem lehetett késői ovu.

2015. júl. 3. 07:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Már csak azért reménykedek mert relatíve sokan írták, hogy a teszt csak az 5-6. héten lett pozitiv
2015. júl. 3. 07:39
 5/10 anonim ***** válasza:

A kérdést és a válaszokat olvasva nekem pár dolog nem tiszta. Mi az, hogy kései ovu után későn mutatja ki a teszt? A dpo eleve az ovuláció utáni napokat számolja, tehát az nem tökmindegy, mikor van a cikluson belül az ovu? Rá két hétre kéne kb. lennie a nem vártnak, is addigra a teszt is mutatja. De már sokszor a 12. nap körül is.

A 20. dpo, az 20 nappal az ovu után.

2015. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezt nem értem én sem. Ha te a 20. dpo-n vagy, akkor akkor már min. 5 hetes terhes lennél!
2015. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl volt olyan h 17-én erős pozitív volt az ovulációs teszt. 19-én már negatív. És 22 újból meg néztem ismét 2 erős csík volt a teszten. Tehát "késői ovum" volt. Később is jött a menszim pár nappal.
2015. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, erre irányult a kérdés. lévén hat napja késik, azaz már hét. ennek elleére a teszt negatív volt tegnap. Ellenben napról-napra feszülnek, keményednek a cicjeim. A fáradtság is fokozódik, és ami a legrosszabb, reggel a kávém is visszaköszönt.
2015. júl. 3. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak késés. Nekem is iszonyat mellfeszülésem volt, és ezek mind csak PMS tünetek voltak. Én már túljutottam azon, hogy negatív teszt ellenére reménykedjek. Annak hiszek, amit látok, a többi tünet nyugodtan lehet PMS, nem terhességi.

Különben is, ha már lennének terhességi tünetek, termelődne HCG-d, és azt már a teszt is mutatná.

2015. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett végül?
2016. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!