Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, volt valaki,...

Lombikosok, volt valaki, aki,3 napos embriókal, az ET+14 előtt negativat tesztelt, aztan a vérvétel mégis pozitivat mutatott? Vanesély rá, ha addig nem jön meg? Ma 12. napon vagyok, és negativ lett.

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Már ne írjál ki több kérdést, a 14. nap előtt felesleges tesztelni, az intézetben is elmondták. Hidd el, ha terhes vagy, két csík lesz a teszten a 14. napra.
2015. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az intézetbe nekem pont nem mondták mikor érdemes tesztelni, ezért kérdezek, tapasztalatokat, nagyon sokan vagytok itt... Siker élményeket vártam, elég nehéz időszak ez (legalábbis nekem) nem pedig beszólást, köszönöm.
2015. máj. 18. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát olvastam én is már csodás történeteket arról, hogy beülti utáni 12-14. nap negatív lett a teszt, és mégis baba lett belőle, de ez elég ritka.

Nem akarlak elkeseríteni, és ne add még fel, de nálam ha ilyenkor negatív volt a teszt, akkor sajna nem volt baba.

A kislányomnál (5 naposan kaptam vissza) ET+5. napon lett nagyon halványan 2 csíkos a teszt, a mostani beültinél pedig (3 napos babákkal) ET+7. napon lett halvány, de simán látható a 2. csík. Most mondjuk felmerült az is, hogy esetleg ikrek, ez holnap derül ki :)

Én drukkolok, hogy nálad is csoda történjen, és legyen pozitív a teszted holnap :)

2015. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem május 12-én volt a beültetésem,3 napos embriókkal,s a 11. napon pozitívat teszteltem! De a legokosabb a transzfertöl számított 14-15.napon tesztelni!
2015. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!