Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Intimed tesztel van tapasztala...

Intimed tesztel van tapasztalatotok? Azonnal halvány második rózsaszín csík jött ki, kb még 45 percig rajta volt és most már nem látom, akkor hibás?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel és este csináltam egy-egy xepil csíkot, azokon is halvány csík jött ki, az estin talán még erősebb is lett. Azokon most is látszódnak, akkor az intimeden miért nem? Talán becsapott a teszt vagy csak ilyen fajta?

Annyira örültem pedig, mert egyértelmű rózsaszín volt és szabályos, bár halványabban látszott mint a kontroll csík.

Tegnap lett volna esedékes a menstruációm.

Köszönöm a válaszokat!


2015. júl. 3. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogod magad és elolvasod a teszt tájékoztatóját, hogy meddig lehet leolvasni az eredményt. Semmi több nem kell. Sok sikert.
2015. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 perc. :)
2015. júl. 3. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Énis csak azt tudom mint amit az első. Ha 10 perc van ráírva és a csík 45 percig volt látható, akkor bizony babát jelez. Gart :)
2015. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval gratulálok. :)
2015. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
X-epil már becsapott párszor.
2015. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Olyan volt mint ezen a képen az alsó.

2015. júl. 3. 14:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem a képet linkelte be. Szóval kicsit lentebb görgetve 13 dpo bejegyzésnél van egy kép. Az én tesztem pontosan úgy nézett ki, mint ott az alsó teszt.
2015. júl. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!