Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhenkívüli terhesség után...

Méhenkívüli terhesség után most lábadozom, rettegek hogy nem lehet többé babám! Vannak akik hasonló cipőben járnak/jártak?

Figyelt kérdés

Laparos műtétem volt, megmentették a petevezetőt, de engem rettenetesen dühít,hisz nem értem miért hagynak bent valamit ami nem funkcionált jól??

Nagyon szeretnénk kisbabát, de így hogy vágjak bele? Félek :( elmesélnétek, veletek hogyan volt?

A lelki része fáj a legjobban.. Pityergek ahogy pocakost látok :'( annyira örültünk neki...


2015. júl. 3. 15:27
 1/4 Dark Angel1987 ***** válasza:
Szia. Én már 2 méhenkívűlin estem át. Az elsőnél sikerült elvetélni, amásodikba majdnem belehaltam. Nekem ki is kellett venni a teljes petevezetéket, és csak aj obb oldali maradt. Nyugi, lehet még egészséges terhességed. Én is nagyon ki voltam, főleg az elsőnél, a második se volt leányálom, és fájt, és kórház, és műtét, és most én is leszarom állapotban vagyok. Tudni kell tovább lépni. Az első természetes úton sikerült, amásodik inszemes volt, tehát igen bele mertünk vágni, és fogjuk is folytatni. Nem szabad erttegni, bár én is félek, de akkor sem adom fel.
2015. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább örülj, hogy nem vették ki. Ez olyan, mintha haragudnál, hogy nem veszik ki a gyomrod, mert egyszer elcsaptad.

Egy ismerősöm majdnem belehalt egy észre nem vett méhenkívülitől. Pár nap múlva szül.

Minden jót!

2015. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha "megmentették a petevezetőt" akkor azt azért tették mert jol fog müködni,

leszel még terhes ne aggódj!!!

2015. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha valaki egyszer erre járna...Van remény, lányok!! Azóta, 20 hetes kismama vagyok! A babám ép, egészséges! :)

Kívánom, hogy mindenki aki keresztülmegy ezen a szörnyűségen, ugyanígy "végezze" ahogyan én!!!! :)

2016. márc. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!